Soutěž obuvi TOP MODEL pořádaný při veletrhu KABO zná své vítěze!

Soutěž obuvi TOP MODEL pořádaný při veletrhu KABO zná své vítěze!

Prestižní soutěž TOP MODEL v Brně je v srpnu již po třiadvacáté

Cena TOP DESIGN, která je při příležitosti veletrhu KABO udělována za módnost, nápaditý design a sledování trendů ASPEN SPORT s.r.o., Vestec, Praha-západ

Sportovně rekreační dámská obuv zn.: HEAD, RIMINI v kombinaci broušené usně s režným textilem ve svěží pastelové barevnosti a propracované střihové řešení vytvářejí dokonalý design pro všechny věkové kategorie. Za dobrý design byly uděleny ještě další dvě ceny SALTRA s.r.o., Bardejov, Slovensko.

Dámskou černou kabelu v tradiční černé barevnosti s imitací reptilií doplňuje vhodně zvolené kování, které podtrhuje netradiční linii kabelky a celkový design.

UNIDAX s.r.o, Praha

Dámská luxusní usňová kabelka umožňuje variabilní nošení díky dvěma systémům připevněných uch, jednoho v usňovém materiálovém provedení a druhého v kovovém provedení.

Netradiční, ale jednoduchý tvar kabelky podtrhuje celkový příjemný design. Cena TOP QUALITY, která je udělována za vynikající dosaženou kvalitu ve zpracování, v použitých materiálech, v komfortu či ergonomii Beďa obuv s.r.o., Židlochovice.
 Kolekce dětské usňové vycházkové obuvi zaujme velmi kvalitním zpracováním, nápaditou barevností a měkkým bandážováním límečku. Obuv plní veškeré parametry zdravotní nezávadnosti. Protože kvalitních výrobků bylo přihlášeno do soutěže opravdu mnoho, rozhodla odborná porota udělit ještě další tři ceny za vynikající dosaženou kvalitu. 

ŠOPOROVI s.r.o., Praha.
 Komfortní dámská obuv zn.: EL NATURALISTA využívá plně kombinace přírodních materiálů krepa, korek, useň. Zelená barva svršku a anatomicky tvarovaná mezipodešev potažená usní podtrhují celkový přírodní styl obuvi. 

KONSORCIUM T+M s.r.o., Blansko. Dětská usňová celoroční vycházková obuv ve vínovo, béžové barevnosti zaujme velmi důmyslným řešením svršku s ozdobným šitím a perforací, která umožňuje lepší ventilaci vodních par. Obuv je osazena podešví se zvýšenou patou a špicí, který zamezuje okopání obuvi. 

DAPI s.r.o., Praha
 Dámská vycházková obuv zn,: Kacper se vyznačuje komfortní stélkou ze šlehaného latexu potaženého usní a odlehčenou protiskluznou podešví, která zajišťuje optimální flexibilitu obuvi a příjemnou chůzi. Cena TOP INNOVATION, která je již tradičně udělována za použití inovačních technologických postupů či materiálů a využití know-how

SVORTO CZ s.r.o., Praha Pánská plážová obuv zn,: SIDAS - 3 FEET je speciálně navržena tak, aby poskytovala maximální podporu chodidla podle výšky klenby, Nazouváky pro nízkou, normální i vysokou klenbu zajišťují vynikající stabilitu a snižují pronaci. Také v této kategorii byly uděleny další dvě ceny odborné poroty.

ara SHOES CZECH s.r.o., Praha
 Mokasínová dámská obuv je vybavena systémem SURROUND, který zabezpečuje optimální ventilaci potu zplosky nohy podešví. Klimamembrána zGoretexu použitá na svršku a podešví zajišťuje nevšední komfort i nejnáročnějších podmínkách.

WORTMANN KG, Detmold, SRN Dámská vycházková sandálová obuv sergonomicky tvarovanou podešví je doplněna vysokým podpatkem, který absorbuje rázy při chůzi. Je vybavena stélkou spaměťovou pěnou vyrobenou systémem TOUCHIT. Broušená modrá useň je doplněna stříbrnou pruženkou přes nárt, která zajistí dokonalé padnutí na nohu.

 

Zdroj obrázků: BVV Zdroj informací a textu: BVV

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram