Srpnový odpočinek redakce Móda.cz

Srpnový odpočinek redakce Móda.cz

Srpnové dny jsme trávili porůznu. Naše šéfredaktorka si konečně udělala menší volno a vyrazila pryč z města, zatímco my si užívali léta ve městě a k tomu stále pracovali. 

Péťa (šéfredaktorka)

"Pár dnů na vesnici udělá vždy své. Miluji stodoly, také jednu máme a tak si vždy sním, jak bych chtěla jednou bydlet... Obecně mám ráda velké prostory, hodně světla, velké lofty a stodoly. Představa malého bydlení v 1KK je pro mě naprosto nepředstavitelná. Navíc ráda pěstuji pokojové květiny a vždy si představuji, kam bych je umístila, jaký nábytek bych pořídila a tak pořád dokola. Ráda si sním. Venkov je prostě ráj. Ráj, do kterého se miluji vracet."

Lucka

"V srpnu se neobejdu bez zoo. Je to tam čím dál tím hezčí a pokaždé mám důvod se za rok zase vrátit. Tenhle měsíc mám také k dispozici těchto pět krásek - polomatných rtěnek od Mary Kay - a myslím, že taková zásoba mi vydrží hodně dlouho. Baví mě taky jakákoli ovocná šťáva, která se mi dostane do ruky. Jestli mě něco nabudí, tak je to právě tohle. Bez čeho se ale už rozhodně obejdu, je Instagram, který jsem si nedávno zrušila, je to žrout času a ta vylepšovaná realita mě už nebaví."

Verča

"Srpen byl na rozdíl od července na 100 % pracovní. Pečlivě jsme pracovali na chystaném projektu, o němž se více dozvíte už v říjnu a také na nějakých dalších, které se k vám dostanou ještě dříve. V mezičase jsem si vytvářela nové pracovní prostředí, pořídila si nový stůl, upravila si šatnu i skladování kosmetiky. Mimo jiné mi přibyl třeba tento dokonalý organizér na rtěnky. A do kosmetické sbírky samotné 2 laky z limitované kolekce Gabriella Salvete. A teď, když si uvědomím, že zbývá jen pár posledních dnů do konce léta, snažím se dohnat to, co jsem do teď nestihla. Koupání, čtení, navlékání nových náramků a odpočinek. Broskve, mango a dobré limonády k tomu."

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram