Staňte se fotografem okamžiku

Staňte se fotografem okamžiku

Věřím, že držet v ruce vlastní zrcadlovku může být pro mnohé fotografující jedince splněným snem. 

Věřím, že držet v ruce vlastní zrcadlovku může být pro mnohé fotografující jedince splněným snem. Nicméně máme pro vás něco, co z vás udělá hvězdu večírků. Něco, co nesmí chybět na žádné party. Instax!

Instax je novinka společnosti FUJIFILM, který vám okamžitě vyhotoví pořízené fotografie. K ovládání Instaxu nemusíte mít zrovna hlavu plnou fotografických funkcí, stačí pouze mačkat spoušť a mít plný zásobník papíru. Vyrábí se v mnoha barevných variacích, a tak si vybere opravdu každý. Případně si můžete dokoupit originální samolepky, které z vašeho přístroje udělají exkluzivní záležitost. Zároveň nejnovější přístroje mají tvar velmi oblíbených retro fotoaparátů. Záleží tedy pouze na vás, čemu dáte přednost. Kouzlu Instaxu podlehla i bloggerka Nikol Moravcová, která bez něj neudělá už ani krok.

Instax není profesionální nástroj na focení, ale je to skvělá zábava. Je na něm naprosto úžasné to, že fotografie můžete okamžitě darovat, případně si je nechat podepsat, pokud se vám podaří ulovit vašeho idola. Pro odvážnější z vás doporučujeme darovat jako vizitku místo klasického psaní telefonního čísla na ruku. Zábavě se s Instaxem se prostě meze nekladou. 

 

 

 

Zdoj: Veronika Šimáčková afop.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram