Stella McCartney Kids S/S 2015

Stella McCartney Kids S/S 2015

Stella McCartney představila další lákavou dětskou kolekci, která umožní dětem mít svou vlastní osobnost, umožní jim být, čím samy chtějí.

S loňskou kolekcí Stella McCartney se vaše děti mohly rázem proměnit například v rockovou star, princeznu, motorkáře či detektiva. Ale letos se jistě budou chtít přidat ke Stella McCartney Kids gangu a obléknout džínsy s barevnými záplatami, košile i bundy pošité veselým patchworkem a další zajímavé kousky, které jim opět umožní stát se tím, čím samy chtějí.Hned několik osobitých stylů je právě to, co dělá dětské oblečení Stelly McCartney jedinečným. Kolekce Jaro/Léto 2015 evokuje bezstarostná studentská léta. Retro a pohoda na nás dýchá snad z každého modelu. Hlavní slovo má denim a eko bavlna, maximálně pohodlné volné střihy, letecké bundy i sportovní uniformy.


Naprostou novinkou u Stella McCartney Kids je kolekce plavek s 3D tisky. V hravých 3D tiscích ožívá podmořský svět ve své reálné podobě v prostředí písčité pláže, i v podobě humorných komiksových obrázků.


Zdroj: roscoproduction.com, stellamccartney.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram