Svět fantazie Fendi Kids S/S 2015

Svět fantazie Fendi Kids S/S 2015

S Fendi Kids zavítáte do kouzelného světa, kde se pojí zručnost a krejčovská tradice s pohádkovým designem ideálním pro ty nejmenší romantické i dobrodružné dušičky.

Hravá atmosféra a nápaditá energie ovládla letošní kampaň Fendi Kids Jaro/Léto 2015. Vtáhne nás do dětské fantazie plné papírových ptáčků a vzrušených zvědavých očí.

Kolekce věnována světu těch nejmenších je překvapivě prostoupena nádhernými jemnými barvami. Odhaluje nám nové grafiky, bohaté barevné kombinace i malé, leč originální detaily, které dělají oblečení Fendi jedinečným a nezaměnitelným. Nadčasová elegance nás neustále odkazuje na výraznou DNA značky. Lehká ironie se objevuje v potiscích, jež si pohrávají s obrysem ptáka, miniaturními logy či optimistickou geometrií s očima, nosem a někdy i s ušima. Nechybí odvážné colorblocky vytvářející příjamné kontrasty, mini proužky ani digitalizované květy.

 
  
 
 

Fendi Kids nezapře svůj osobitý styl ani co se týče kampaní. Opět nás mile překvěpuje zachováním jednoduchosti a originálního využití origam. Zdá se, že i origami pomalu získávají ve světě módy své místo. Kromě hned několika kampaní jsme je mohli vidět také jako vlasové doplňky ke svatebním šatům Marchesa.

  
  
  
  

Zdroj: fendi.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram