Ta pravá investice ve vašem šatníku

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

zdroj: pexels.com

V době, kdy častým tématem v oblasti módy je udržitelnost, stojí za pozornost také investice do klasických kousků, které budete nosit znovu a znovu. Budou vypadat stále skvěle a budou navíc trendy spoustu let. Vy tak nebudete utrácet za módní výstřelky, po kterých další sezónu neštěkne ani pes. Pokud si kupujete věc, která vznikla pod věhlasným jménem, chcete si být jisti, že se vám vrátí kvalita a životnost a že neplatíte pouze za značku. Do čeho se tedy vyplatí opravdu investovat?

Samozřejmě jsme nemohli vynechat zimní klasiku, kterou může být jedině kabát Max Mara. Na jaro nebo podzim však můžete sáhnout i po trenčkotu této značky. Dobrou investicí a nepatrným krokem z davu bude aktuálně také kterýkoli z kabátů značky Totême. Velice oblíbené a nadčasové jsou i kozačky značky Jimmy Choo letos obzvláště vítězí lodičky Saint Laurent s výraznou špičkou. Šperky značky Tiffany & Co. jsou sázkou na jistotu stejně jako kabelka Chanel. Tak teď je jen na vás, co vám bude dlouhá léta dělat ve vašem šatníku radost.

Kabát Totême

zdroj: net-a-porter.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram