Terapie nakupováním

Terapie nakupováním

Jak si zvednout náladu a podpořit tak podniky a e-shopy? Nakupováním! Uděláte tak radost sobě i jiným. Terapie nakupováním působí blahodárně, ať už je vaše příčina špatné nálady jakákoliv.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 zdroj: pixbay.com
Nakupování je v dnešních dnech taková menší radostná vzpruha od šedivých barev negativních zpráv. Ať už se trápíte nynější situací, naštval vás šéf v práci nebo to už s dětmi není k vydržení, pak jsou nákupy a vzápětí zaručená lepší nálada vždy odpovědí.

I drobnost udělá radost

Můžete začít od malé drobnosti, jako jsou například květiny, ozdoby, dekorace, svíčky, šperky, knihy nebo jiné maličkosti, které vám hned vykouzlí úsměv. Nemějte pocit viny, udělejte si radost a zažeňte všechny chmury. Jediné, co k tomu potřebujete je připojení k internetu a chuť si udělat radost. A to není vůbec těžké, že?


zdroj: pixbay.com

Chcete nové květiny na svůj balkon nebo zahrádku? A co ty krásné květináče? Kýváte, pak kupujte! Teplé jaro je zde, je načase si pořídit lehké šaty, co vy na to? Neradi nakupujete oblečení? Pak vsaďte na dobré jídlo, kvalitní proteiny nebo třeba na zdravé sladkosti.


zdroj: pixbay.com

 

Jak to tedy funguje?

Uklidňující účinky z nákupu nastupují okamžitě. Je to taková forma zábavy, kterou lze praktikovat na internetu nebo fyzicky v obchodech. V dnešní době si to užijeme spíše online, ale i to se počítá! Nakupování zvedá sebevědomí, pocit štěstí a tím snižuje stres a nespokojenost.

zdroj: pixbay.com

 

Ať z vás není shopaholic

Na druhou stranu vás nenabádáme k bezhlavému utrácení do vyčerpání vaší kreditky. Udělejte si radost, zlepšete si den, ale nemusí to být věci za tisíce. Nekupujte to, co vám nedělá radost nebo to, co nevyužijete.


zdroj: pixbay.com

 

Začněte s drobnostmi, které potěší každou ženskou duši

Vyšperkujte se s klenoty Luxur. Přívěsky jsou jako malé nezbytnosti. Doladí všední outfit i společenský oděv. Skvěle se hodí i jako dárek – nemusíte si lámat hlavu s výběrem velikosti. Jedná se o českou klenotnickou společnost s 20letou tradicí. Značka Luxur používá ty nejkvalitnější materiály, šperky navrhuje srdcem a celý život se Vám o ně bude starat.


zdroj: luxur.cz

 

Radost vám udělá i kosmetika Physicians Formula, která neškodí pleti a je zárukou krásy i pro ty, které mají problematickou a velmi citlivou pleť. Všechny produkty jsou hypoalergenní a obsahují organické formule, díky kterým mohou být ženy krásné a zároveň si zachovat zdravou pleť. Physicians formula klade důraz na každý produkt, který uvádí na trh a každý pečlivě testuje, aby splnil vysoké požadavky a standardy.

zdroj: pinterest.com / koupíte na drmax.cz
zdroj: luxur.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram