Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Těšíte se až vyrazíte po Česku? Podívejte se na příběhy o místech s mezinárodními ambicemi

Nejspíš už se nemůžete dočkat, až někam vycestujete, a ne nutně hned za hranice. I v Česku máme spoustu nádherných míst. Tento Start-up vám ukáže, kde se vám bude líbit.

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

Nový booking server trevor.cz právě spouští svůj web a s ním i první kampaň. Nechejte si vyprávět příběhy míst, které chcete navštívit a mají mezinárodní ambice. A je jedno, jestli pojedete na víkend nebo na celé léto. Nový booking server trevor.cz startuje na českém trhu. Vypráví příběhy míst, která chcete navštívit a má mezinárodní ambice.

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

Trevor.cz je server zaměřený na booking kurátorsky prověřených ubytovacích kapacit v České republice. Startuje s 200 lokalitami a chce růst nejen u nás, ale i mezinárodně. Kromě klasické rezervace si může návštěvník prohlédnout video příběh ke každému jednotlivému místu, která tým trevor.cz osobně objíždí a hodnotí. Launch webu provází i spuštění sociálních sítí Instagram, Facebook a YouTube a první online kampaň zaměřená na představení značky.

Rozdíl, který server Trevor nabízí, oproti jiným konkurentům na trhu, je ten, že jeho tým každé místo osobně prověří. V přísných podmínkách mají nejenom zkontrolovat ubytování, ale také férové podmínky vůči jeho majitelům.

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

 „Zatím každou lokalitu prověřujeme opravdu osobně, do budoucna a s růstem, který očekáváme, plánujeme vytvořit síť cestovatelů, kteří nám s prověřením pomohou. Kromě toho je naším cílem i velmi intenzivní komunikace se samotnými majiteli a budování osobních vztahů, což, jak cítíme, na trhu chybí“, říká Dina Parfenovich, jedna ze zakladatelek portálu.

Trevor startuje v době, kdy cestování není zrovna jednoduché a vlastně se téměř zastavilo. Zakladatelky však říkají, že jim to paradoxně dalo čas se nadechnout a připravovat projekt do sebemenších detailů včetně osobního prověření kapacit a jednání s majiteli.

trevor.cz

„Aktuální situace cestování opravdu nepřeje, ale my v trevoru věříme, že až se vše v dobré obrátí, poptávka po zajímavých místech bude velká. Jsme na ni připraveni s aktuálně 200 lokalitami, jejichž číslo nadále roste“, říká Kristýna Vrančičová, druhá zakladatelka projektu.

Trevor.cz primárně nabízí především vyhledávání a rezervaci ubytování. Ta je teď ovšem velice komplikovaná, hoteliéři se často bojí rezervace potvrzovat - i to umí trevor.cz vyřešit svým individuálním přístupem a komunikací s hotely, kdy udělá celou práci za klienta. V budoucnu se však chystá rozšiřovat nabídku i o další služby integrované v systému, především příběhy jednotlivých míst, díky kterým zákazník pochopí genius loci daného místa. V budoucnu se pak chce zaměřit i na tzv. gastro cestování, kdy k vyhledávané lokalitě přibude i nabídka restaurací včetně možnosti rezervace nebo tipy na další možnosti vyžití pro různé skupiny zkušených cestovatelů, ať už jde o rodiny s dětmi, páry nebo jednotlivce.

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

 

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

Trevor.cz / foto Hynek Hampl

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram