To nejlepší pro vaše bezpečné letní opalování

To nejlepší pro vaše bezpečné letní opalování

Sluneční paprsky sílí a čas letních dovolených se blíží. S přicházejícím létem bychom ale měli myslet i na příslušnou ochranu naší pokožky před sluncem.

Slunce je životabudičem, bez něhož by nikdy nemohl vzniknout a ani existovat život na zemi. Jeho paprsky jsou přirozenou součástí života každého z nás, a přestože slunce dobíjí naši energii, může mít jeho záření i neblahý vliv na naše zdraví.

Proto bychom s blížícími se termíny prvních letních dovolených neměli opomíjet důkladnou péči o pleť, a nevystavovat ji přímému slunečnímu záření bez příslušné ochrany.

Víme, že většina žen, ale i mužů sní o návratu z dovolené s pokožkou v odstínu bronzové, ale sílu slunečního záření bychom rozhodně neměli podceňovat. Nejvíce ohroženi jsou lidé se světlou pokožkou a děti, ale chránit by se měli i ti, kteří snáší sluneční paprsky sebelépe.

Základem je používání krémů s ochranným faktorem a intenzivní hydratace pokožky, proto jsme pro vás vybrali hned několik produktů, které vaši pokožku dokonale ochrání a zamezí tak nejčastějším nepříjemnostem se spáleninami.

Zaměřili jsme se jen na ty nejúčinnější produkty, které naleznete v nabídce Dr.Max - jedné z nejrozšířenějších sítí lékáren u nás. Opalovací krémy, mléka a spreje nejrůznějších ochranných faktorů, včetně produktů potlačující alergické reakce, to vše zde naleznete.

Takzvané chytání bronzu ale není pouze a jen o opalování, ale také o péči po celodenním vystavování pokožky slunci, proto se již nyní můžete těšit na výběr toho nejlepšího z poopalovacích prostředků.

Užijte si letní dovolenou a pobyt na přímém slunci s dokonale ošetřenou pokožkou a předejděte tak zcela zbytečným komplikacím.

 

Zdroj: Drmax.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram