To nejlepší z LACMA Art + film 2015

To nejlepší z LACMA Art + film 2015

Hollywood nikdy nespí. Červený koberec je místem, které doslova žhne po další návštěvě oblíbených osobností s hvězdným stylem a jedním takovým byl i okamžik LACMA Art + Film 2015 v Los Angeles.

Každoroční akci LACMA Art + Film 2015 jednoznačně opět ovládla značka Gucci, alespoň tak utvrdila všechny přítomné v tom, že její dobrá pověst je skálopevná. Nakonec právě Gucci z velké části tuto událost podporuje, stejně jako například herec Leonardo DiCaprio.

Událost si tak nenechaly ujít těhotná Kim Kardashian oblečená v krajkovém sexy overalu ani Dakota Johnson v okrových Gucci šatech se sametovou rudou mašlí.

Gwyneth Paltrow a Rosie Huntington-Whiteley (rovněž v šatech Gucci)

Gwyneth Paltrow volila krátký střih Gucci tyrkysových šatů s flitry, volánky a s vínovým květem na krku. Diane Kruger pojala svůj outfit v dvoudílném designu Monique Lhuillier, bez ramínek s mořskou modří a s tmavšími indigo kalhoty.

Naomi Campbell v šatech Givenchy, Riccardo Tisci, Joshua Jackson v obleku Gucci a Diane Kruger

Velkolepě však vypadaly i další celebrity jako Salma Hayek, Reese Witherspoon i Amber Valletta. Při těchto událostech nesmí nikdo zůstat pozadu a tak se červený koberec opět hemžil krásnými a slavnými jedinci.

Reese Witherspoon a Amber Valletta

Jared Leto rovněž oblékl značku Gucci a Usher

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram