Tod's Pre-fall 2021 aneb když se pragmatismus spojí s individualitou

Tod's Pre-fall 2021 aneb když se pragmatismus spojí s individualitou

Jak vypadá, když se spojí pragmatismus s individualitou? Kreativní ředitel Walter Chiapponi měl velmi jasnou představu, kterou v nové pre-fall kolekci značky Tod's na rok 2021 ukázal. 

Zdroj: Vogue.com

Tenká hranice mezi buržoazií a rebelstvím byla pro Chiapponiho očividnou inspirací. Během rozhovoru přes Zoom řekl pro Vogue.com, že ke každé ženské i mužské kolekci přistupuje jako k jakémusi frankensteinově experimentu. A měl pravdu. Sofistikované kousky se prolínaly se svobodomyslným duchem. 

Italská značka Tod's je založena na kvalitním řemeslném zpracování, a ani to v nejnovější pre-fall kolekci nechybělo. Chiapponi si vyhrál hlavně s detaily a vrstvením. Přes klasický rolák s malou ozdobnou broží dal kožený top s průstřihy a navy kabát. Jindy zase zvolil kalhoty a k nim delší romantický řasený top a jako totální protiklad k tomuto topu vybral drsnou černou koženou bundu. Některé outfity byly naopak celé romantické a typicky ženské. Jako třeba dlouhý kostkovaný kabát s šaty, černým baretem a kozačkami ke kolenům v barvě burgundy. 


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com


Zdroj: Vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram