TOP kabelky podzimu 2015: boom zažívají SHOPPER BAGS

TOP kabelky podzimu 2015: boom zažívají SHOPPER BAGS

Boom si aktuálně užívají velké kabelky, ale ani to nám nezabránilo, abychom vybrali alespoň pár kousků mezi psaníčky. Protože i ta jsou potřeba!

Podzim už na dveře dávno zaklepal, ale žádný strach. Ani tentokrát vás nenecháme na holičkách a postupně projdeme všechny obchody za vás, abyste věděla, kde co okouknout. Aktuálně přinášíme přehled kabelek spolu s pár základními informacemi, jaké kabelky na podzim 2015 frčí,kde je pořídíte, jaké jsou trendy vzory, barvy a především střihy. Připravena?

 
Kris-Ana 1599 Kč ; Pieces 769 Kč

Největší boom za několik posledních let prožívají SHOPPER BAGS. Nemají český název, jedině bychom to mohli přeložit jako obrovské, prostorné, minimalistické a nezbytné kabelky, ve kterých máte vše odAspirinu poŽvýkačky, ale nikdy nic nedokážete najít. Klíče se dají ještě vystopovat pomocí cinkání, s vlhčenými ubrousky, sušenkou ke svačině či propiskou už je to ale daleko horší! I přesto je milují ženy po celém světě pro jejich ... jo... pro jejich do-ko-na-lost. Na podzim unosíte kromě černé, odstíny hnědé, hořčicovou, smaragdovou, navy blue a burgundy. 
 

 
Kris-Ana 1599 Kč ; Guess Jeans 4 499 Kč

Na shopper bags vypadají skvěle i proužky, třeba jako má kabelka z nové kolekce ALDA. Prodávají se ve tvaru obdélníků na šířku i na výšku a záleží už jen na vás, který z tvarů se vám šikne více. Kabelky na šířku jsou ideální, dáváte-li do nich hodně věcí, které často potřebujete vyndavat. Tvar na výšku je daleko praktičtější pro manažerky, které v kabelce přenášejí především složky dokumentů nebo pro studentky a jejich učebnice. 

 
Aldo 1169 Kč ; Gino Rossi 4 699 Kč

Pochopitelně přijdou dny a okamžiky, kdy není třeba shopper bag. (Upřímně, neznám ty dny, ale dejme tomu...) A váš šatník žalostně skučí a žádá nové psaníčko. Šedá je trendy (jak jsme se do ní zamilovali my?) a tak jsme vybrali právě dva šedé zástupce. Model Valentino lépe vynikne ke společenským šatům (a na červeném koberci) a kousek z Manga je skvělý i pro obyčejné večerní nošení na posezení u sklenky ročníkového vína. 

Na Zootu teď navíc až do PROSINCE s heslem "zazitveci_skabelkou" se slevou 10%!

 
Valentino 2 199 Kč ; Mango 399 Kč

answear.cz ; zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram