TOP účesy nejen na silvestrovskou párty

TOP účesy nejen na silvestrovskou párty

Silvestrovské oslavy přicházejí... Jaké účesy vám poradíme? Máme pár tipů, ve kterých budete zářit celý večer.

Nehledě na to, jestli jste milovnice oslav nového roku nebo ne. Silvestr se slaví skoro na každém rohu, v každém svétovém pásmu a je jen na vás, jak tento každoroční rituál prožijete. Pokud se svěříte svým přátelům a prožijete tento večer v úzkém kruhu domácího prostředí nebo naopak vyrážíte ve velkém do víru roztancovaných parket, jedno je jasné, přicházejí otázky typu… Co na sebe, jaký make-up a zejména, co s vlasama?

 

1. Třpytky ve velkém

Proč do toho neskočit naplno? Tématické večírky vyžadují i tématickou připravu nejen balónků a ostatních dekorací, ale i vás samé. Vytvořte si na hlavě jakýkoliv oblíbený účes a přidejte do nich třpytky podle libosti.

 

2. Sexy uhlazené

Rovné vlasy jsou klasika nadruhou. Zdokonalte tento, muži oblíbený look tím, že vlasy tentokrát uhladíte ještě mnohem více. Použijte správné přípravky, které vám k tomu jako bonus dodají lesk. Nebojte se k tomuto účesu použít buď kouřové výrazné oční stíny nebo si namalujte rudé rty. Budete určitě nepřehlédnutelná!

 

3. Kudrlinka sem, kudrlinka tam

Máte své vlasy rovné po celý rok a na tuto akci chcete změnu? Nebojte se experimentovat, zkuste místo ladných vln menší, hustější kudrlinky. Zaručeně budete mít objem, o kterém se může spoustě dívkám jen snít. 

 

4. Doplňky do vlasů všeho druhu

Jak název napovídá, doplňky jsou oblíbené nejednu generaci. Různé okrasné sponky, cvočky a tak dále... podle toho, jak vám budou slušet a jak se vám zamane. Extravagantnost je poslední den v roce povolena.

 

5. Na jednu stranu

Rozpuštěné vlasy přehozené na jednu stranu jsou dalším oblíbeným trendem. Pokud si ráda hrajete se svými vlasy, nebojte si je občas hodit na jednu stranu. Nebo jinak...  přijďte do společnosti už rovnou tak... nevázaně upravená!

 

6. Vysoký culík

Kdo říká, že culík je jen na běžné nošení a nedá se pozvednout na vyšší level? Předkloňte se, svažte všechny vaše vlasy do gumičky a vysoký culík je na světě. Pár sponek, fixačního laku, doprovodného spreje s leskem a můžete vyrazit na obdiv.

 

7. Dlouhé, vlnité, objemové...

Objem ladně pohozených vlnitých vlasů možná snad až netřeba komentovat. Je to jasné, pokud nejste na extra účesy, tento je zaručeně jedním z top. Patří každému typu žen, není nucený a přesto mužskou pozornost vždy přiláká. Jak se říká, to nejlepší nakonec...

pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram