Trochu bohémství, špetka retra a ženskost - Pre-fall Monique Lhuillier 2016

Trochu bohémství, špetka retra a ženskost - Pre-fall Monique Lhuillier 2016

Ženská, sofistikovaná, barevná, bohémská a ve skutečnosti ještě mnohem víc. Tak se uvedla do módního světa kolekce od návrhářky Monique Lhuillier.

Cílem návrhářky bylo skloubit luxusní vzhled s tím uvolněným. Pre-kolekce se jí zdají být jako vhodnou příležitostí, kde své nápady praktikovat a také možností, jak rozšířit svou nabídku ready-to-wear oblečení. Se svým silně pokrokovým myšlením se také vyjádřila k orientaci své Pre-fall kolekce: "Myslím, že ženy si rády kupují věci, které obléknou k džínům a mohou je nosit od rána do večera." A my souhlasíme. 

"Nikdo už dnes nemá čas vrátit se domů a před večerní akcí se kompletně převléknout."

Kolekce znamenala širokou paletu barev, jež ale z velké části směřovaly do přírodních a ztlumených tónů - přesně tak, jak si to ženy na podzim přejí. Ve 40 modelech se opět (jak už to u Pre-fall bývá) mísilo několik zažitých stylů dohromady, všechny ale podléhaly jednomu pravidlu. Návrhářka totiž doslova splnila, co řekla. Její tvorba je variabilní, topy i sukně jde skombinovat dohromady do luxusního kompletu, stejně tak jako top zvlášť s džíny pro každodenní outfit a sukně společně s vysokými podpatky, psaníčkem a černou na večerní outfit. 

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram