Tak trošku sci-fi kolekce šperků Strážců galaxie vznikla v další spolupráci společností Pandora a Marvel

Tak trošku sci-fi kolekce šperků Strážců galaxie vznikla v další spolupráci společností Pandora a Marvel

Přátelství, hrdinství i akce jsou odrazem nejnovější kolekce značky Pandora, jejíž inspiraci našla v marvelovské sérii Strážci galaxie. Kolekce nabízí spoustu postav a symbolů, které si fanoušci zamilují.

Díky intenzivní spolupráci s umělci ze společnosti MARVEL ožívá ve špercích Pandora poslání Strážců galaxie. Kolekci tvoří pět přívěsků a jeden prsten – každý sběratel Marvel x Pandora si zde najde svůj styl. Star-lord, Groot a Rocket jsou zachyceni na ručně dokončovaných stříbrných přívěscích s ikonickými detaily a rytinou typických výroků těchto postav.

Díky pohyblivým částem v těle přívěsku ožívají Grootovy nezaměnitelné taneční pohyby. Star-lordova kazeta s hudební nahrávkou Awesome mix se proměnila v přívěsek s detaily z lesklé glazury. Výsledkem snahy o autentičnost postav ve spojení s precizními řemeslnými technikami společnosti Pandora jsou šperky, v nichž fanoušci poznají své hrdiny a budou si je chtít přidat do své sbírky Marvel x Pandora.

„Ve Strážci galaxie objevujeme nový svět v marvelovském univerzu a pokračujeme v diskuzích o tom, co dělá superhrdinu superhrdinou. Nejsou to typičtí hrdinové, jsou to psanci, takže sami sebe neberou příliš vážně. Je to snadné: pusťte si svůj oblíbený playlist skladeb ze 70. let a připravte se na pořádnou jízdu,“ radí A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní ředitelé značky Pandora.

Na oslavu této kolekce se Pandora vrací se svou digitální minihrou, která byla poprvé představen v únoru 2022 u první kolekce Marvel x Pandora. Tato minihra, nyní aktualizovaná o charisma Strážců galaxie, vyšle fanoušky na misi, jejímž cílem je sbírat nové přívěsky a shromáždit tým hrdinů. Hráči mají také možnost exkluzivně nahlédnout do zákulisí kolekce ještě před jejím oficiální uvedení na trh, které proběhne 16. února 2023.

Marvel x Pandora / foto se svolením Pandora

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram