Umění předvedly na newyorském týdnu módy i manikérky

Umění předvedly na newyorském týdnu módy i manikérky

K úplné klasice v rámci lakování nehtů modelek na newyorském týdnu módy se uchýlilo jen pár módních značek. Většina vsadila na grafické motivy a energické odstíny.

Možná byste si řekli přesný opak, ale i manikúra je u modelek velmi důležitá. Zejména, pokud se jedná o jedny z nejžádanějších módních akcí světa, čímž módní týden v New Yorku bezesporu je! Pojďme si prohlédnout pár zajímavě nalakovaných nehtů.

Zvířecí potisky, síťované materiály a šedo-oranžový akcent jsou jen špetkou toho, co bylo v rámci New York Fashion Weeku předvedeno. Hojně se ukázaly výrazné barvy, syté oční stíny modelek, a k tomu jednoznačně patří i výrazné nehty. Zapomeňte na tlumené odstíny, v tomto případě byl prostor zejména pro umění a působivé efekty...

Umění rozhodně ve velkém ovlivnilo manikérku značky Jeremy Scott, která vytvořila chladný „potisk“ připomínající flíčky například na srsti dalmatina.

Velmi jemné nehty předvedla na svých modelkách značka Cushnie et Ochs. Špičky poseté šedo černými třpytkami vyladěné bezbarvým lakem mají zelenou na všechny příležitosti.

Značka Chromat vsadila při focení jednotlivých modelů na detaily. A podařilo se to na jedničku. Oranžové nehty s černými čtverečky ladí perfektně.

Gypsy Sport pojal nehty opravdu sportovně. Takový organizovaný chaos z času na čas nesmí chybět.

A že se nezdobí pouze nehty jako takové ale i jejich okolí, dokazuje značka Bibhu Mohapatra.

Oproti tomu Adam Selman pojal manikúru modelek naprosto klasicky…

Struktura laku připomínající hadí kůži v tomto odstínu nevypadá vůbec zle. Pro své modelky ji vybrala značka Tadashi Shoji.

fashionista.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram