Uvažujete, kam do klidu uniknout mezi svátky? Máme perfektní tip!

Uvažujete, kam do klidu uniknout mezi svátky? Máme perfektní tip!

Tento styl odpočinku nadchne nejenom romantické duše. Zapomeňte na chvíli na dárky, cukroví a nespočet návštěv. Pojďte si dopřát skutečné chvíle klidu...

Najděte si čas jenom pro sebe

Vánoční svátky mají být sice dny klidu, míru a lásky, ale často jsou spíše otázkou shonu, stresu a vnitřní nepohody. Nejvíce se nám uleví ve chvíli, kdy je vše za námi. Jestliže si tyto chvíle toužíte zpříjemnit ještě více, využijte předvánoční čas nebo i dny volna mezi svátky a zajděte si do hotelu Emblem v Praze, který se nachází jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Svou pohodu tak můžete znásobit procházkou po historickém centru Prahy, kterou snad každým dnem zahalí poprašek sněhu a ve vzduchu ucítíte vůně skořice i hřebíčku z okolních trhů.

 

Vytoužený vánoční klid

Zůstat v hotelu můžete i přes noc, přes Vánoce navíc za lepší ceny. K tomu vám hotel připraví vyníkající snídani, navštívíte místní wellness i jacuzzi, ve které na vás a vaši drahou polovičku bude čekat přípitek prosecca. Na pokoji pak budete mít připravené čerstvě květiny a čokoládu… Co víc si k takové pohodě přát? Radost tímto dokonalým relaxem můžete udělat i svým blízkým a to tak, že jim koupíte vánoční voucher do hotelu Emblem, který platí od 10. ledna do 30. března 2019.

 

Staňte se členem hotelu The Emblem Prague

Pražský hotel vám poskytne ideální místo pro net-working, navazování kontaktů i známostí, získávání nových informací a zkušeností, ale především zde najdete prostředí, ve kterém se budete cítit jako doma. Lázně, zasedací místnosti, ubytování v krásných pokojích a další výhody členství M Membership teď můžete získat za jedinečné ceny.

 

Jaké výhody získáte členstvím?

Například vouchery na pronájem jacuzzi, vstupy do wellness, Spa, fitness, pronájem zasedací místnosti, voucher na ubytování pro dvě osoby včetně snídaně i slevy na další ubytování, vstup do M Lounge Salónu, možnost VIP lístků na různé koncerty, módní přehlídky, vernisáže, atd. Nebo také vstupy na veškeré akce, které hotel pořádá, využití hotelových služeb, jako například concierge, parking, hlídání dětí a další. Vychutnejte si letošní svátky po svém...

 

Členství v hotelu The Emblem Prague

2 000 Kč / měsíc – bez závazku

1 850 Kč / měsíc – min závazek 6 měsíců (při platbě na 6 měsíců dopředu 5% sleva)

1 250 Kč / měsíc – min závazek 1 rok (při platbě na rok dopředu 10% sleva)

 

emblemprague.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram