Vault by Vans a Joe Freshgoods vás vítají v "Chocolate Valley Resort"

Vault by Vans a Joe Freshgoods vás vítají v "Chocolate Valley Resort"

Společnost Vault by Vans a Joe Freshgoods se spojují, aby představily "Chocolate Valley Resort" - koncept místa založeného na síle okamžiku . 

Nejnovější kolekce obuvi, oblečení a doplňků je ódou na cestování a volný čas s unikátním úhlem pohledu černochů, vizualizované prostřednictvím historie a komunity. Kolekce Vault by Vans x Joe Freshgoods bude k dostání v obchodech od 21. ledna na adrese JoeFreshgoods.com, následované uvedením do prodeje u vybraných prodejců Vault by Vans po celém světě.

"Resort Chocolate Valley je inspirován mou láskou k cestování a výzkumu. Pro tuto kolekci jsem chtěl vytvořit něco, co by navazovalo na bohatou historii značky Vault by Vans, ale z nového úhlu pohledu. Chocolate Valley Resort v sobě snoubí historii černošského cestování a volného času s kousky připravenými na zimu, v nichž se mísí hravost a funkčnost," uvedl Joe Freshgoods Robinson. 

Joe Freshgoods zkombinoval své návrhářské schopnosti, cit pro historické odkazy a osobní zkušenosti se zimou a navrhl kolekci obuvi a oblečení od hlavy až k patě, které jsou připraveny na zimu i mimo ni. Doprovodný lookbook, který zachytil dokumentarista Yashaddai Owens s Barringtonem Dariusem, který se odehrává v 50. letech minulého století, vypráví příběh černošského spisovatele, který prozkoumává "Chocolate Valley Resort" a hledá prostor pro reset, relaxaci a duševní pokoj. Kolekce a lookbook jsou poctou historii a černošským spisovatelům, jako byli James Baldwin a Audre Lorde, kteří cestovali do zahraničí, aby unikli rasismu v Americe a vybudovali si literární kariéru. Zazimované středisko slouží jako bezpečný prostor pro podporu kreativity a komunity přímo u nás doma.  

Celá řada oživuje pracovní oděvy moderními siluetami a zářivými barvami, přičemž je pamatováno na pohyb a kreativitu. Resort Puffer je navržen v jemně krémové s prodlouženými rukávy pro uvolněný vzhled a snadné vrstvení. Svetr Chocolate Cardigan je vyroben z umělého mohéru s korálově mandlovými žakárovými pruhy a řetízkem "Chocolate Valley Resort" vyšitým na zádech, doplněn výšivkou JFG na lemu rukávů.

Tričko Cabin Tee spojuje kvalitu a jednoduchost a je vyrobeno z prvotřídního bílého žerzejového úpletu ze 100% bavlny. Těžké tričko upřednostňuje pohodlí díky límci bez loga či visačky a je zabaleno ve vlastní tašce Chocolate Valley Resort. Model Resort Uniform Cargo kombinuje strukturu a hravost pro moderní vzhled pracovního oblečení s nastavitelným pasem, otevřenou širokou nohavicí a čtyřmi cargo kapsami.

Nadměrná velikost a konstrukce z nylonu Logo Puffer tote tašky je vhodná na cesty, na každý den i do každého počasí. Kontrastní mandlová a krémová barva a zvětšené písmeno "J" vyvažují tradiční siluetu. Tato prostorná nylonová taška je vybavena horním zipem a vnitřní kapsou, takže si do ni zabalte a zůstaňte na delší dobu! Maska Resort Mask je vše, co potřebujete na zimu, zdvojnásobuje se jako hřejivá čepice a kukla vyrobená tak, aby snížila chlad.

Řada obuvi Vault by Vans x Joe Freshgoods přináší novou siluetu modelu Sk8-Hi Reissue Platform VLT LX s prošívaným svrškem inspirovaným polstrovaným pufferem, který je doplněn chlupatými semišovými panely a představuje dvoubarevný kontrast korálově mandlové a velbloudí barvy. Obě barevné varianty jsou zakončeny charakteristickou platformovou podrážkou, která dodává vzhledu retro nádech. Model Slip-Hiker LX je osvěžen korálově mandlovým dvoubarevným prošívaným nylonovým svrškem a panely. Tato silueta připravená na zimu je vybavena podrážkou MTE do každého počasí pro dokonalou přilnavost a kontrastními mandlovými a zelenými akcenty.

"Vždycky jsem si kladla za cíl používat odstíny růžové ve všech svých kolekcích - je to první barva, která před mnoha lety inspirovala můj designový styl. Jelikož je kolekce založena na chladném počasí, chtěla jsem vytvořit celou řadu předmětů, které by se hodily zejména do Středozápadních zim. A abychom se opravdu opřeli do zimního cestování, vdechli jsme mnoha kouskům "prošívaný" designový vzor."

Boty Slip-Hiker LX v máslové barvě budou k dostání výhradně na stránkách JoeFreshgoods.com a v prodejnách "Every Now & Then". Součástí každého páru obuvi je na zakázku navržená resortní klíčenka a krabička na přezůvky.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram