Veronika Kašáková se stala patronkou fondu ohrožených dětí a klokánků

Veronika Kašáková se stala patronkou fondu ohrožených dětí a klokánků

Veronika Kašáková, tvář nového zábavného projektu krásy Miss Press a nyní i patronka Fondu ohrožených dětí a klokánků Teplice, Dubí, Ústí nad Labem a DD Vysoká Pec, žádá o pomoc i vás!

„Je mi ohromnou ctí být na blízku dětem, které nás potřebují ze všech nejvíc.

Myslela jsem si, že jsem silná a že mě už nic nepoloží, ale včerejší návštěva dětí v Klokánku v Teplicích mě stálo spoustu emocí. Prostřednictví svých dotyků a citů, jsem se snažila dětem předat lásku a pocit bezpečí. Zdaleka jsem nenahradila ten ohromný cit, který jim chybí a díky bohu za skvělé tety, které tam mají a upřímně je milují.

Je opravdu potřeba pomoci.

Milá veřejnosti, kdybyste vyřazovali oblečení, domácí potřeby, jídlo, hračky, cokoli... opravdu cokoli. Obraťte se prosím na mne a můžeme společně udělat tak malým dušičkám příjemnější život.

POTŘEBUJÍ NÁS!!! Děkuji, VERONIKA KAŠÁKOVÁ.

Klokánek je projektem Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče.

Veroniku oslovila ke spolupráci s Klokánkem Renata Vítová. „Jsem velice ráda, že jsem oslovila a poprosila o pomoc právě Veroniku Kašákovou - tvář Miss Czech Press 2014, je to neuvěřitelná osobnost.“ Jak říká sama o sobě, nestydí se za to, že je z dětského domova, je za to ráda. O to víc se snaží pomáhat dětem, které její pomoc opravdu potřebují. Rozumí jim, a ví přesně, o čem sní.

Pomozte potřebným dětem i vy.

Prvním krokem může pro vás být návštěva charitativní akce s názvem Karnevalový rejd, která se bude konat 21. 6. 2014 v areálu fotbalového klubu Bílina.

Zdroj: Veronika Kašáková, fod.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram