Victoria’s Secret pro svátek všech zamilovaných vybírá to nejlepší ze svých kolekcí

Victoria’s Secret pro svátek všech zamilovaných vybírá to nejlepší ze svých kolekcí

Obdarujte láskou sebe i ty, které milujete, díky novému spodnímu prádlu, jako jsou noční košilky, podprsenky, kalhotky a další kousky od Victoria’s Secret. Užijte si chvíle v pohodlí domova i venku na romantické večeři nebo procházce při svitu měsíce. Kolekci s působivou rozmanitostí modelek nafotila fotografka Zoey Grossman.  

Victoria’s Secret a Valentýn bychom mohli označit za synonyma. Přeci jen 14. únor přináší jeden z nejvíce oblíbených svátků ve společnosti, a to z dobrého důvodu. Lidé si vyjadřují lásku, připomínají si, jak jim na sobě záleží a dávají si malé i větší dárky. A stejně tak ani Victoria’s Secret nezahálí a každý rok v tomto období přináší elegantní i vzrušující styly spodního prádla zdobeného vyšívanou krajkou v nejkrásnějších odstínech růžové a červené. Ani letos tomu není jinak.

Ikonická značka spodního prádla láká mnoho žen i mužů svou kompletní valentýnskou edicí, která spojuje kousky z kolekcí Dream Angel, Very Sexy, Love Cloud, Fun & Flirty a dalších.  Jednoduše si tentokrát vybere opravdu každý. Jestli jste ještě váhali, jak okořenit svůj šuplík se spodním prádlem, teď už to víte.

I když nemáte 14. února rande se svou milovanou polovičkou nebo den svatého Valentýna jednoduše neslavíte, přesto byste si měli dopřát něco pěkného z této okouzlující kolekce. Noční košilky, pyžamka i spodní prádlo vyzařují láskyplnou energií.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram