Vignerová a Leová podpořily charitativní sbírku bot

Vignerová a Leová podpořily charitativní sbírku bot

Máte doma boty, které již nenosíte a zdá se vám škoda je vyhodit do popelnice? Dejte jim druhou šanci a prostřednictvím charitativního projektu Shoes4Life je darujte lidem z rozvojových zemí. 

Do projektu se nově zapojila i německá módní značka CAMP DAVID a ve svých prodejnách vytvořila sběrná místa.

Desítky párů kopaček již daroval fotbalista Vladimír Šmicer a Horst Siegl.

Vladimír Šmicer a Horst Siegl

Projekt podpořily i modelky Aneta Vignerová nebo Monika Leová. Nepotřebné kozačky se rozhodly dokonce vydražit. Výtěžek půjde na nákup nových tenisek pro filipínské děti. Obě dámy uvedly, že se jim projekt velice líbí a k charitativní činnosti jsou velmi nakloněné.

Aneta Vignerová

Monika Leová

Módní značka CAMP DAVID nabídne ve svých prodejnách v Česku sběrná místa, na která budou moci lidí přinášet nepotřebné boty. 

Shoes4life shání boty pro filipínské děti

Charitativní projekt Shoes4Life založila před čtyřmi lety advokátka Markéta Haindlová s původním cílem podpořit sport v rozvojových zemích. Později se projekt rozšířil dále a získal globální úroveň. „První sbírku jsme zorganizovali ve prospěch fotbalové školy Fernanda Nevese. Kopačky byly určeny pro mladé fotbalisty, aby si mohli snít svůj sen o tom, že jednou vstoupí do světa velkého fotbalu. Od té doby máme za sebou také úspěšnou misi ve Rwandě, kde jsme pomohli dětem v dětském domově, v Keni a na Kapverdských ostrovech. Celkem jsme poslali asi pět set párů bot," sdělila Markéta Haindlová, která destinace vybírá ve spolupráci s partnerskými organizacemi působícími přímo v rozvojových zemích. 

Prime Communications

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram