Vlasové trendy z přehlídkových mol

Vlasové trendy z přehlídkových mol

3 hlavní vlasové trendy, které jsme zahlédli na módních molech i mezi návštěvníky, shrnuje aktuální článek.

1. Odrosty jako trend

Sice ne přímo přehlídkový trend, ale zato se ukázal ve front row. Během Fashion Weeků se několik slavných a půvabných žen dostavilo s blond krátkým účesem, u něhož daly důraz na tmavé odrosty u kořínků. Že by novinka, která teď silně poletí? Možná. Dalo by se totiž říci, že se jedná i o jistou formu trendu zesvětlování vlasů, jen namísto od poloviny tváří už pár centimetrů od pokožky hlavy. Proč ne.

Proč se stane novým trendem? Účes je snadno nositelný a neobtížný na styling. Perfektní na léto.

2. Mini drdůlky

Dva malé drdoly; na každé straně hlavy jeden. Rozcuchané, připomínající rychloúčes těsně před odchodem z domu. Takový styling předvedla značka Anna Sui a modelkám včetně Kendall Jenner, Gigi a Belly Hadid se účes tak zalíbil, že si ho nechaly i po skončení přehlídky.

Proč se stanou novým trendem? Dívčí, pohodlné, a přestože do kanceláře se úplně nehodí, víkendový look zvládnou s přehledem.

3. Mašle s nápisy

Nejelegantnější trend, který jsme během přehlídek zachytili. Bílé mašle s nápisem Dior a Chanel, z čehož už jasně vyplývá, jací návrháři ho přinesli na světlo světa. Luxusní mašle, kterými v daných obchodech balí koupené zboží, představují velmi jednoduchý krok, který obyčejný culík nebo drdol pozvedne na vyšší úroveň.

Proč se stanou novým trendem? Minimalistické, elegantní a dodávají pocit, že se v módě vyznáte. Ideální, ne?

byrdie.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram