Vlasové trendy ze salonu Dimensione Donna di Nobile Maria Rosa

Vlasové trendy ze salonu Dimensione Donna di Nobile Maria Rosa

Redaktorka Módy.cz navštívila salon Rosanobile v italském přímořském městečku Civitavecchia, nedaleko Říma a právě odtud vám přináší žhavé vlasové trendy pro sezonu 2014/2015.  

V příjemném prostředí vlasového studia jsem si povídala s majitelkou a vlasovou stylistkou Marií Roso Nobile o nových trendech, inspiraci a o životní profesi, která je pro ni nejen prací ale i koníčkem.

"Firma Dimensione Donna di Nobile Maria Rosa působí v našem klidném přímořském městečku téměř 30 let. Můžeme se pochlubit mnohými uznáními o odborné kvalifikaci a získali jsme nejedno ocenění, jak v oblasti vlasového studia, tak v péči o pleť a celé tělo. K naší práci využíváme pouze produkty prvotřídní kvality. Oslovují nás i soukromé odborné instituce s žádostmi o poradenství a přednášky z oblasti estetiky a profesionálního vybavení. Každou sezonu přicházíme s novými trendy, zajímáme se o novinky ve vlasové módě a vlasové kosmetice.“

Itálii v poslední době ovládl trend sexy vln, dlouhých i krátkých, něžných i rebelských, které se často odráží právě ve vlasových kolekcích. Nadále zde však má hlavní slovo geometrie a asymetrie, která se stala oblíbenou u žen všech věkových kategorií.

Výrazným trendem na rozdíl od zbytku Evropy se v Itálii stávají opět extrémní kontrasty s nádechem extravagance. Velmi oblíbené jsou zářivé růžové a fialové pramínky nejen ve spodní části hlavy, ale také v ofině. Velmi módní střih tak dostává novou dávku energie a glamu.

I Itálské ženy si zamilovaly složitě propletené drdoly, které jsou velmi žádané při nejrůznějších společenských akcích. Spletené vlny doplněné květinami vypadají nanejvýš romanticky, stejně tak nádherné jsou i jemnější panenkovské verze drdolů například s mašlí, které šikovné ruce kadeřnic salonu Rosanobile dokážou vykouzlit.


         

„Naším mottem je přirozená ženská krása, která jde vyzdvihnout krásným účesem a profesionálním líčením. Naší prioritou je naprosto spokojený zákazník, pro kterého se snažíme udělat maximum," dodává Maria Rosa Nobile.

Zdroj: redaktorka Eliška Manuelli a Maria Rosa Nobile

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram