Sportovní oblečení podpoří vaše novoroční předsevzetí

Sportovní oblečení podpoří vaše novoroční předsevzetí

Pokud nezůstalo jen u lednových předsevzetí a myslíte to se sportem vážně, může vám nová sportovní výbava dodat potřebný drive. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv sport, intenzitu a frekvenci, v C&A najdete vhodné outfity pro každého. Zamilujete si jejich barvy i pohodlné materiály.

Možná ještě váháte, jestli sportování milujete či nenávidíte, pokud jste si však dali předsevzetí, které tentokrát hodláte dodržet, budou vám kvalitní i nadčasové sportovní kousky perfektním parťákem. Tím dalším vám může být váš partner nebo kamarádka, protože ve dvou se to přece jen lépe táhne a vzájemná podpora je jasnou cestou k větším úspěchům. 

Od pomalé chůze k rychlému běhu 

Nejběžnějším pohybem je často podceňovaná chůze, která však také dokáže malé zázraky. Zejména pro ty, kteří doposud neměli žádný nebo jen minimální pohyb. Pokud by pro vás byl běh příliš velká výzva, zkuste nejdřív zařadit chůzi nebo nordic walking. K tomu se vám budou perfektně hodit jemné teplákové soupravy tón v tónu a to nejenom na vycházky do přírody, ale i cestu na jógu nebo pilates. Bude vám pohodlně a zároveň budete vypadat stylově. 

 

Seznamte se s čínkami

Zařadit cvičení do své týdenní rutiny nemusí nutně znamenat chodit do posilovny 4x týdně. Najděte si program, který vás bude bavit a u kterého vydržíte. Zkuste pro začátek nějakou apku nebo videa, kterých je plný internet. I díky domácímu cvičení můžete dosáhnout velkých výsledků. Variantou je také osobní trenér v posilovně, který vám nejenom sestaví cvičební plán na míru, ale bude vás hlídat, zda cvičíte správně, což ocení zejména úplní začátečníci. I díky sportovní kolekci C&A snáze dosáhnete svých cílů. Kromě setů sportovních podprsenek a ladících legínů zde najdete mikiny, tepláky a bundy, které můžete libovolně kombinovat a vrstvit. Výrazné i pastelové barvy vám dodají potřebnou energii a švih každému pohybu.

 

Napojte se při cvičení na svou mysl

Pokud neholdujete aerobním aktivitám a raději se vidíte v klidné pozici na podložce, zkuste jógu nebo pilates. I zde najdete mnoho různých stylů, při kterých své tělo vždy pořádně protáhnete a navíc při józe zklidníte i svou mysl. Není pravda, že byste se u jógy nezapotili, právě naopak. Pomalé, ale intenzivní cviky vám zpevní postavu, posílí střed těla a postupně vás mohou zbavit bolesti zad a dalších zdravotních problémů. Zkuste jeden ze setů C&A, které vám potřebný klid a pohodu přinesou i díky svým barvám.

Vy se soustřeďte na sport, C&A se postará o výbavu! Veškeré kousky dostupné v prodejnách C&A a v e-shopu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram