Vyhněte se vánočnímu shonu. Darujte dárkový poukaz

Vyhněte se vánočnímu shonu. Darujte dárkový poukaz

Stalo se pro vás nakupování vánočních dárků noční můrou? Nejenže vám dochází inspirace, ale při představě přeplněných nákupních center se vám dělá úzko? Máme pro vás dobrou zprávu -  skvělý dárek, který zaručeně potěší, můžete koupit i z pohodlí domova.  

Záchrana na poslední chvíli

Pokud patříte mezi ty, kteří nechávají shánění vánočních dárků na poslední chvíli nebo jednoduše nefandíte nákupním centrům, která praskají ve švech, už nemusíte zoufat. Na webu Astratex.cz během pár kliknutí pořídíte krásný poukaz na nákup v e-shopu. Nabídka Astratex.cz je široká. Od spodního prádla a plavek až po noční prádlo či produkty pro co nejútulnější domov.

Poukaz existuje ve dvou variantách – elektronické a papírové. V případě, že dárek potřebujete co nejdřív, stačí objednat elektronický poukaz. Pomocí pár kliků zvolíte design, částku poukazu a napíšete krátké věnování. Hotový poukaz pak dorazí do vašeho e-mailu během chvilky. Také můžete zvolit možnost poslání přímo na e-mail obdarovaného.

Papírová varianta

Druhou z variant je vhodné zvolit, když máte na výběr dárku více než pár minut. Na stránkách Astratex.cz vyberete, v jaké hodnotě chcete poukaz zakoupit, a do druhého dne vám do schránky dorazí vytištěný na kvalitním papíře a v elegantní obálce. Obě varianty poukazu se hodí, pokud chcete někomu darovat kousek radosti nebo chcete, aby si obdarovaný člověk vybral padnoucí prádlo sám. S dárkovým poukazem nemůžete šlápnout vedle, a to nejen během Vánoc.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram