ZARA otevřela e-shop pro Českou republiku

ZARA otevřela e-shop pro Českou republiku

Jeden z nejpopulárnějších řetězců před pár dny otevřel e-shop pro Českou republiku. Dostává se tím zase o něco více do povědomí a otevírá si tím brány i u těch, kteří nejsou z Prahy. 

Španělská ZARA boduje u mimopražáků. Otevření internetového obchodu, na kterém můžete nakupovat kdykoli a kdekoli bylo ostatně jen otázkou času. Mango i Lindex je měly již dávno, H&M se přidala touto dobou v roce 2015 a Zara už byla snad jediným masovým řetězcem s oblečením, který e-shop neprovozoval. Od března letošního roku se konečně přidala ke svým konkurentům a zákazníkům nabízí pohodlný nákup z domova přes webové stránky.

Není pochyb o tom, že tím k sobě přiláká i daleko více nakupujících. Zatím nepozorujeme žádné zajímavé a lákavé nabídky, kterými nás na rozdíl od Zary pravidelně zásobuje H&M, Lindex a občas i zmiňované Mango. Ovšem co není, může být a tak pokud by na vás byla Zara příliš drahá, vyčkávejte slev, které se i na e-shopu dostávají na padesát procent z původních cen. Pokud máte možnost vyzvednout si svou objednávku na pobočkách, pak vás potěší poštovné zdarma, stejně jako bezplatné vrácení zboží v případě, že by vám nevyhovovalo. Pokud takovou možnost nemáte, budete si za poštovné muset připlatit minimálně 129 Kč.

zara.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram