Zimní i vánoční doplňky do interiéru od H&M HOME stojí za to!

Zimní i vánoční doplňky do interiéru od H&M HOME stojí za to!

Přinášíme vám spoustu inspirace na nové bytové doplňky. Ty nejstylovější i nejoriginálnější kousky jsme našli na pultech H&M HOME. 

Stejně jako si pořizujeme nové šperky, lodičky i kabelky, stejně tak často pořizujeme i drobnosti do našeho domova, které nám každodenně zlepšují náladu. A v oddělení HOME v H&M mají opravdu široký výběr...

Zlaté svíčky a stříbrné podstavce, bronzové svícny, pozlacené dekorace a bílé nádobí... To je jen část kompletního sortimentu, ze kterého si můžete vybrat to, co se líbí zrovna vám. Zastoupení dekorativních i praktických předmětů naleznete ve všech kategoriích - obývací pokoj, ložnice, kuchyně i koupelna! 

Nás určitě zaujalo několik druhů polštářků. Vždyťsnad všichni se rádi chumlají do deky a jsou obklopeni designovými polštářky z příjemných materiálů. Stejně tak nás zaujaly svícny a svíčky s nápisy nebo ve vintage provedení. 

  

H&M HOME nabízí širokou škálů doplňků do kuchyně - nádobí, ubrusy i prostírání. Opravdu stylové jsou plechové dózy na pečivo - ideální na vánoční cukroví, nemyslíte? Stejně tak jsou v sortimentu zařazeny kelímky na zubní kartáčky nebo ručníky s vintage potisky. 

A na závěr pár fotek samostatných produktů, které si můžete v H&M HOME pořídit. 

Zdroj: hm.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram