Zimní vlasové trendy z přehlídkových mol pro sezonu 2014/2015

Zimní vlasové trendy z přehlídkových mol pro sezonu 2014/2015

Jaké trendy účesy se s touto zimou probouzí? Jakou inspiraci nám a celé řadě kadeřníků přináší módní návrháři v sezóně Podzim/Zima 2014/2015?

Světově uznávaní módní návrháři udávají módní trendy a stejně tak ovlivňují i trendy, které brzy ovládnou kolekce účesů řady známých kadeřníků. Pokud stále nevíte, jaký účes a styling na zimu zvolit, můžete se inspirovat přímo od těch nejlepších módních guru.

Drdol
Drdol inspirovaný začínajícími baletkami, ať už pečlivě upravený, elegantní, ležérní nebo rafinovaně rozcuchaný, ve všech svých podobách ovládl právě podzimní přehlídková mola hned několika návrhářů.

Ostrá pěšinka a culík
Ostrá pěšinka a hlavně ta uprostřed se od letošního podzimu dostává výrazně do popředí vlasových trendů. Často ji doprovází velmi nízko usazený culík.

Hrátky s pěšinkou
Můžete zvolit i pěšinku na boku nebo po obou stranách, jako jsme viděli u značky Fendi. Můžete si pohrát i se stylingem své dlouhé ofiny a jemně ji zvlnit v trendy retro stylu 30. let.

Mokrý vzhled a drdol
Neotřelou eleganci vykouzlí mokrý vzhled vlasů stažených opět do něžného drdolu, který nám představila například značka Lanvin. Roberto Cavalli tento trend pojal o něco odvážněji a ukázal nám jej v podobě rebelského rozcuchu.

            

Mokrá elegance
Vlhký či mokrý vzhled je odpovědí mnoha vlasových stylistů na to, co se nosí v letošní sezóně Podzim/Zima. Účes s nádechem rocku 80. let snoubí ležérnost i eleganci v objemu a lesku.

Jako mořská panna
Přirozené vlny, strukturované pramínky, lehký objem. Vzhled mořské panny je jednoznačně trendem plným ženskosti.

Ofina – čím širší, tím lepší
Na podzim a v zimě zavládl další nový trend v podobě široké ofiny sčesané z boku přes téměř celé čelo.

Učesaná, neučesaná
Dalším velmi ženským trendem je poměrně ležérní účes tvořený volnějším drdolem ve střední části hlavy nebo na straně a volnými prameny splývajícími kolem oblyčeje.

Francouzské copy a copánky
Mix francouzských copů a copánků probouzí nostalgii 90. let. Ať zvolíte zajímavou kombinaci obou druhů, nebo si vyberete jen jeden z nich, vždy zvolíte správně. Můžete se inspirovat i nejrůznějším provedením copů, které perfektně ozvláštní celý podzimně-zimní look.

Zdroj: glamourmagazine.co.uk

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram