Znáte ikonické kousky oblečení Louis Vuitton pro dámsky šatník?

Znáte ikonické kousky oblečení Louis Vuitton pro dámsky šatník?

Styl Louis Vuitton je nadčasový, stejně jako některé stálé kolekce

Ikonické oblečení Louis Vuitton

Klasický trenčkot Mackintosh Louis Vuitton
Tento kousek oblečení Louis Vuitton existuje stejně dlouho jako kolekce ready-to-wear značky Louis Vuitton. Letos se objevuje znovu, ve zkrácené podobě s podšívkou vzoru leopard od Stephena Sprouse. Kněmu patří retro rybářský klobouk Louis Vuitton ze stejného materiálu. A pelerína Mackintosh Louis Vuitton zase patří k pilotní čepici s kšiltem ze střižené kožešiny norka se šachovnicovým vzorem a klehkým krátkým šatům z hedvábí se vzorem Leo Sprouse. Pelerína Louis Vuitton se nabízí také v oboustranném provedení v červené a šedé barevné kombinaci.

Kožený kabát s beránkem Louis Vuitton
Kožený kabát Louis Vuitton bez klop a límce, se zapínáním na přezky, se nabízí v provedení z bílého, červeného a černého beránka v kombinaci s černou kůží. Na večerní příležitosti se nabízí také v provedení z hedvábného žakáru tón v tónu, v kombinaci se sukní Louis Vuitton z hedvábného žerzeje a krajky se vzorem Monogram Louis Vuitton.

Vlněná pelerína Louis Vuitton
Koncept deky nošené na mnoho způsobů se objevil již poměrně brzy v kolekcích ready-to-wear Marca Jacobse pro značku Louis Vuitton. Již slavná deka Louis Vuitton a její černé pruhy se tentokrát představují jako pelerína s kapucí a zapínáním na kožené pásky s přezkami. K peleríně Louis Vuitton patří vesta Louis Vuitton z liščí kožešiny, kterou lze nosit pod pelerínou i na ní. Barevné kombinace jsou červená-černá a černá-bílá.

Louis Vuitton pro cestovatele
Kašmírový oblek na cestování je již v nabídce značky Louis Vuitton klasikou. Je to jeden z nezbytných produktů, které navazují na její filosofii a tradici cestování elegantního a luxusního cestování. A patří i do dámského značkového šatníku.

Motorkářská bunda a denim Louis Vuitton
Motorkářská bunda Louis Vuitton z beránka je díky svým odepínatelným koženým rukávům velmi praktická. Představuje se v kombinaci s džínovými kalhotami Louis Vuitton sešitými z různě vzorovaných a barevných denimových (patchwork). V kolekci se objevují i podobně koncipované denimové šaty Louis Vuitton.

 

Zdroj obrázků: Louis Vuitton, poskytla Martina Lewis

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram