dnes je 19.04.2019 a svátek má Rostislav

Česká modelka Hana Jiřičková ztvárňuje 60. léta v arabské Vogue

Přidat na Seznam.cz
Osmadvacetiletá česká modelka zahalená do retro kousků patří mezi nejžádanější modelky světa. Tentokrát ji můžeme spatřit v jedné z verzí nejčtenějšího módního časopisu.

Hana Jiřičková pochází z Brna, je vítězkou soutěže Elite Model Look Czech Republic 2007, která ji velmi rychle dostala do velkého světa modelingu. Její kariéra odstartovala neskutečným způsobem a dnes má za sebou zkušenosti s focením kampaní s nejslavnějšími fotografy, objevila se na obálkách prestižních časopisů, ale také spolupracovala se značkami jako Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Max Mara a další. V roce 2014 byla Jiřičková součástí žebříčku 50 nejlepších světových topmodelek stanovených portálem Model.com. Nezřídka je přirovnávána k Daniele Peštové nebo ke Kate Moss.

Snímky do arabské Vogue nafotil fotograf Jason Kim, který se snažil zachytit šedesátá léta. Hana Jiřičková se tak v březnovém vydání objevuje v modelech Paco Rabanne, Emilio Pucci i Michael Kors. Katie Mossman stylizovala modelku do krátkých topů, upnutých legín, s výraznými náušnicemi a květinovými šaty. Dokonale lesklé a hladké vlasy s jemným zatočením působí fantasticky. Fandíme Hance a její kariéře dál!

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HANA JIŘÍČKOVÁ VOGUE ARÁBIA MICHAEL KORS EMILIO PUCCI PACO RABANNE

Související články

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Slavní muži, kteří zrají jako víno

Nejznámější muži světa se časem mění v ještě více atraktivní hvězdy a mají nezapomenutelné tváře i dnes! Na kterých se zub času podepsal pozitivně, si přečtěte v tomto článku. 

Celý článek

Devítiletá cílevědomá Dear Giana dobývá svět módy a designu

Mladá umělkyně a ctižádostivá návrhářka Dear Giana je nyní k vidění v nové kampani značek Nordstrom x Nike. Není však žádným nováčkem na poli módy, a rozhodně byste se o ní měli i vy dozvědět více.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Gigi Hadid na obálce květnového vydání československé Vogue

Modelka Gigi Hadid se objevila na titulní straně československé mutace magazínu Vogue. Fotografie pořídila topmodelka Helena Christensen a hlavní lokací se stala rodinná farma Gigi Hadid, která se nachází nedaleko New Yorku. 

Celý článek

David Hasselhoff dokazuje, že má smysl pro humor v reklamě pro Happy Socks

Legendární plážový playboy si v reklamě pro švédskou značku ponožek a plážových doplňků dělá legraci sám ze sebe. A výsledek je opravdu decentně humorný!

Celý článek

Návrhář Miroslav Bárta: Nejvíce si vážím obyčejného DĚKUJI

Mladý módní návrhář vyjadřující neskrývanou úctu a vděk za to, co ho v životě potkalo i to, kam se dostal, momentálně mimo jiné natáčí pořad pro TV Barrandov. Seznamte se blíže s Miroslavem Bártou.

Celý článek