dnes je 16.08.2017 a svátek má Jáchym

Hit léta? Golden tattoo, které vůbec nemusí být jen zlaté

Zlaté, stříbrné, neonové i bílé - takové barvy nesou populární letní tetovačky, které fungují na stejném principu jako ty ze žvýkaček. A jsou i stejně cool! Možná trochu víc...

Nalepovací tetování, které  ukradlo všechnu záři reflektorů, bylo původně ve zlaté barvě. Proto také Golden Tattoo. Dnes však pod tímto pojmem najdete i stříbrné, bílé a neonové. Všechny však stojí na stejném principu - vystřihnete, sejmete folii a mokrou látkou přitisknete. Sundáte podkladový papír a tradá - letní tetování je připraveno vyrazit na pláž, zmrzlinu nebo večer do klubu. Zlatá a stříbrná barva navíc působivě kontrastuje s opálenou pokožkou, takže se na sluníčku krásně leskne a vynikne. V případě letních tetovaček ale pamatujte na jedno pravidlo: méně není více. Kombinujte vzory, klidně i barvy, nešetřete. Stojí pár korun a za tři dny ho stejně smyjete. 

PS: Pozor, ať se vám neopálí.

pinterest.com ; vlastní

LIFESTYLE GOLDEN TATTOO ZLATÉ TETOVÁNÍ LÉTO 2017 TETOVÁNÍ INSPIRACE

Související články

SVATEBNÍ SPECIÁL Z ČESKÉ MÓDNÍ SCÉNY I.

Píšeme o pohádkových róbách zahraničních módních domů, nesmíme však opomenout ani českou módní scénu. Prohlédněte si svatební modely Petry Brzkové, Sandry Markové, Beáty Rajské, Zuzany Lešák Černé a Heleny Mertlové.

Celý článek

5 módních kousků, které se staly nadčasovými

Minimálně několik desítek let nás dělí od chvíle, kdy světlo světa poprvé spatřily kousky, které dnes považujeme za samozřejmé.

Celý článek