dnes je 26.06.2016 a svátek má Adriana

Jennifer Lawrence tváří kabelek Dior pro jaro 2016

Kabelky Dior jsou dokonalé samy o sobě. A když k nim přidáte ještě pohlednou jemnou blondýnku, stanou se nebezpečně zajímavým spojením. 

Jako v aktuální Dior kampani pro období jara a léta 2016. Sympatická herečka si v huňatých pletených svetrech a uvolněném culíku udělala pohodlí v prosluněném apartmá a k tomu ukázala nejnovější verze populárních Dior kabelek. S jemnou tváří perfektně zapadala do čistého a jednoduchého prostředí, v němž byla kampaň nafocena.

Jennifer Lawrence není v odvětví módního fotografování žádným nováčkem. Vždyť už jen tváří Dioru je od roku 2014. 


fashiongonerogue.com

DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÉ KABELKY DIOR JENNIFER LAWRENCE KAMPAŇ JARO 2016

Související články

New York dějištěm podzimní kampaně Givenchy

Módní dům Givenchy se rozhodl vyrazit se svou podzimní kampaní pro rok 2016 do ulic. Šedé chodníky tak představují jedno velké molo plné modelů známé značky. 

Celý článek

TOP fashion movies

Každá žena, která miluje módu, nebo se alespoň o ni částečně zajímá, by měla mít přehled například o samotných návrhářích, kteří se stali ikonami dnešní fashion scény a kteří ovlivňují celé dění a trendy v obchodních řetězcích. Proto jsem se rozhodla, dát do kupy pár takových filmů, které by vám měly přiblížit nejslavnější osobnosti tohoto světa, díky nimž utrácíme spoustu peněz za cool kousky.

Celý článek