dnes je 22.11.2019 a svátek má Cecílie

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Přidat na Seznam.cz
Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Pokud se chystáte požádat o ruku svou partnerku nebo žádost tak trochu očekáváte a chcete svého milého navést, co by se vám asi tak líbilo, můžete se spolehnout, že si u Michala Kadaníka vyberete. V jeho kolekci zásnubních prstenů najdete šperky klasicky minimalistické i výrazné. Samozřejmostí je kámen, jehož karát si můžete zvolit podle svých finančních možností. Kromě obyčejných a nestárnoucích jednoduchých obrouček se dá vybrat i z několika komplikovanějších modelů. Výrazná je kolekce Molekula, která patří k jedné z těch velmi úspěšných. 

Šperky jsou vyráběny z puncovaného zlata, můžete si zvolit zlato červené, bílé i žluté, stejně tak si vyberete počet karátů. Ušlechtilé materiály jsou symbolem pevného pouta manželského svazku a odolnosti. Všechny prsteny jsou autorskou tvorbou, ale můžete si nechat zhotovit prstýnek přesně podle vašich představ, na míru. Samozřejmě to vyžaduje větší kreativitu a dovednost popsat, co si představujete, ale nic není nemožné. Šperk, který žena přijme, by jí měl dělat radost celý život a měl by korespondovat s její výjimečností.

Snubní prsteny tvoří vždy jeden celek, dva šperky k sobě ladí a patří k sobě stejně jako partneři. Každý je ale jiný, mužský je samozřejmě méně výrazný, ale nese v sobě otisk ženského prstenu. Prsteny pár nosí, aby dal najevo, že je nerozlučný, jednotný, pevný, věčný a odolný. A přesně tak působí prsteny Michala Kadaníka, ať jsou čisté a jednoduché, nebo kloubí více materiálů a barev, třeba jako v případě kolekce ADEL.

V sekci "Šperky z lásky" najdeme náušnice, přívěšky a prsteny s ne tak symbolickým významem, které ale stále kloubí jemné zpracování různých materiálů s originálním designem. Například do prstenu usazená exkluzivní říční perla je velice výrazná, zároveň jemná a velmi ženská. V množství kombinací barev vzácných kovů a kamenů nebo perel si vybere každá. A kdyby někdo toužil po absolutní originalitě, Michal Kadaník tvoří i na zakázku.

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ČESKÉ ŠPERKY DESIGN MICHAL KADANÍK

Související články

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek

Co je to minimalismus a jak funguje v praxi

Minimalismus je hodně omílané téma, ale přesto jej někdo ještě nezná. Ukážeme vám kouzlo minimalismu, uvedeme zajímavé příklady a možná se vám život v minimalistickém měřítku zalíbí.

Celý článek

Globální ambasadoři Vans navrhli jedinečné aukční kousky pro charitativní sbírku na počest Checkerboar Day

Značka Vans se dala dohromady s globální společností eBay, aby exkluzivní charitativní kolekcí oslavili tzv. Checkerboard Day - Šachovnicový den. Více o tomto unikátním svátku, který se slaví v americkém státě Kalifornia a o zbrusu nové a unikátní kolekci se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

BackYard představil nové designéry

V pražském módním obchodu BackYard se představily dvě nové značky YBA a Messa. Nejen je, ale i mnoho dalšího, přišli obdivovat Andrea a Michal Růžičkovi, Jana Plodková nebo Michaela Maurerová.

Celý článek

Cestování časem s kloboučkem od Diora

Na podzimní módní scéně se znovuobjevil malý diorovský klobouček přezdívaný "bucket hat". Nestárnoucí doplněk, který si díky své roztomilosti získává oblibu napříč celým módním světem a věkovými generacemi.

Celý článek

Jak se oblékají oblíbení instagramoví influenceři - muži?

Módní hra na poli sociálních médií je čím dál vyhledávanějším tématem. Podzim a zima přináší spoustu trendy stylů. Které bychom měli následovat? Nechejte se inspirovat těmito instagramovými influencery, kteří mají co říct.

Celý článek
Podzimní bytové doplňky

Podzimní interiérové designovky, které vytvoří harmonii ve vašem pokoji

Venku se už pomalu ale jistě ochlazuje a večery strávené v parcích či na venkovních zahrádkách vyměníme za teplo domova. Vytvořte si ze svého bydlení útulné prostředí za pomocí designových doplňků.

Celý článek