dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Kam pro zásnubní prsteny? Jedině k odborníkovi, kterým Michal Kadaník rozhodně je!

Přidat na Seznam.cz
Michal Kadaník je český zlatník a šperkař a držitel několika designových ocenění. Tvorbě se věnuje od svých šestnácti let a věnuje se primárně zásnubním a snubním prstenům.

Pokud se chystáte požádat o ruku svou partnerku nebo žádost tak trochu očekáváte a chcete svého milého navést, co by se vám asi tak líbilo, můžete se spolehnout, že si u Michala Kadaníka vyberete. V jeho kolekci zásnubních prstenů najdete šperky klasicky minimalistické i výrazné. Samozřejmostí je kámen, jehož karát si můžete zvolit podle svých finančních možností. Kromě obyčejných a nestárnoucích jednoduchých obrouček se dá vybrat i z několika komplikovanějších modelů. Výrazná je kolekce Molekula, která patří k jedné z těch velmi úspěšných. 

Šperky jsou vyráběny z puncovaného zlata, můžete si zvolit zlato červené, bílé i žluté, stejně tak si vyberete počet karátů. Ušlechtilé materiály jsou symbolem pevného pouta manželského svazku a odolnosti. Všechny prsteny jsou autorskou tvorbou, ale můžete si nechat zhotovit prstýnek přesně podle vašich představ, na míru. Samozřejmě to vyžaduje větší kreativitu a dovednost popsat, co si představujete, ale nic není nemožné. Šperk, který žena přijme, by jí měl dělat radost celý život a měl by korespondovat s její výjimečností.

Snubní prsteny tvoří vždy jeden celek, dva šperky k sobě ladí a patří k sobě stejně jako partneři. Každý je ale jiný, mužský je samozřejmě méně výrazný, ale nese v sobě otisk ženského prstenu. Prsteny pár nosí, aby dal najevo, že je nerozlučný, jednotný, pevný, věčný a odolný. A přesně tak působí prsteny Michala Kadaníka, ať jsou čisté a jednoduché, nebo kloubí více materiálů a barev, třeba jako v případě kolekce ADEL.

V sekci "Šperky z lásky" najdeme náušnice, přívěšky a prsteny s ne tak symbolickým významem, které ale stále kloubí jemné zpracování různých materiálů s originálním designem. Například do prstenu usazená exkluzivní říční perla je velice výrazná, zároveň jemná a velmi ženská. V množství kombinací barev vzácných kovů a kamenů nebo perel si vybere každá. A kdyby někdo toužil po absolutní originalitě, Michal Kadaník tvoří i na zakázku.

 

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY ČESKÉ ŠPERKY DESIGN MICHAL KADANÍK

Související články

Představujeme vám chytré hodinky. Pojďte si s námi o jedny zasoutěžit!

Prémiová kolekce chytrých hodinek Armodd Candywatch vás zaujme krásným a módním designem, který má minimalistický řemínek a unikátní ciferník. Vyhrajte jedny takové hodiny právě vy!

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Karlie Kloss, Louis Vuitton a Alex Israel v jedné jediné spolupráci

Někdy musíte mít nesporný a přirozený talent, abyste prodali své nápady a výtvory. Jindy stačí sázka na jistotu v podobě věhlasných jmen a je jedno, co vlastně prodáváte (s trochou nadsázky samozřejmě).

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

POMELLATO A CHIARA FERRAGNI představují „POMELLATO SISTERHOOD INITIATIVE “

Pomellato - Chiara Ferragni - Cass Bird. To jsou tři pojmy, tři ikony, tři jména, která když se spojí, musí vzniknout něco velkolepého.

Celý článek