dnes je 22.02.2019 a svátek má Petr

Křest kalendáře KORFF s významnými hosty i s Móda.cz

V samotném srdci Prahy v příjemném prostředí proběhl dnes večer křest kalendáře kosmetické značky KORFF. Ani na této akci redakce Móda.cz nechyběla.

Úterní večer jsme tak mohli věnovat jedinečné příležitosti a setkání s mnoha významnými hosty, kteří se přišli podívat na křest nového kalendáře KORFF. Mezi celebritami večera byly Andrea Verešová v elegantní smaragdové, Aneta Vignerová v černé róbě, Gabriela Dvořáková v kožené sukni s třásněmi, které nás opravdu zaujaly a Lucie Špaková, jejíž outfit s bílými peříčky a námořnickou modrou předčil vše.

Make-up show si vzal na starosti charismatický vizážista Pavel Kortán, který má ve svém výčtu mnoho zajímavé spolupráce. Nyní své jméno propůjčil italské kosmetické značně KORFF. Všichni přítomní však nebyli ochuzeni ani o módní přehlídku dvorní návrhářky České miss UNIVERSE 2015 Terezy Sabáčkové.

Tváří kosmetické značky KORFF je již více než rok modelka Aneta Vignerová a tak jsme nelenili a právě Anetu i Pavla Kortána jsme vyzpovídali, aby nám prozradili více ze zákulisí italské společnosti. Na rozhovor se tak můžete na Móda.cz již brzy těšit.

 

KŘEST KALENDÁŘE KORFF ANDREA VEREŠOVÁ LUCIE ŠPAKOVÁ ANETA VIGNEROVÁ GABRIELA DVOŘÁKOVÁ

Související články

Co přinesla přehlídka Natali Ruden a její Asia kolekce?

Přehlídka jako módní show plná známých tváří, luxusních modelů a dokonalých momentů. To je Natali Ruden a její představení nové exotické kolekce.

Celý článek

Tradiční klobouky v moderním pojetí od značky TONAK pro podzim 2018

Elegance, styl, tradice a ruční práce se snoubí v nové kolekci pokrývek hlavy od ryze české řemeslné značky TONAK.

Celý článek

Andrea Verešová uvedla v SOHO návrhy svých šatů

Andrea Verešová spolu s návrhářkou Zuzanou Lešák Černou představily kolekci s názvem BLACKEVENING BASIC a LIMITED v luxusní restauraci SOHO.

Celý článek

Svatební šaty Terezy Sabáčkové na léto 2017 v zajetí květin a krajky

Tereza Sabáčková potěšila novou letní kolekcí společenských a svatebních šatů. Co už tak perfektní kolekci ještě přidalo? Atmosféra křížové chodby Dominikánského kláštera!

Celý článek

Štrůdl aneb umění se zastavit 

Opravdu sobota a ještě v 9.30, kdo vymýšlí ty časy? No jasně, zaspala jsem, nezvonil mi budík. Rychlá sprcha, rychlý start směr Praha, Kino Lucerna.

Celý článek

Lucie Špaková trochu jinak

Už jste se doslechli o novém projektu moderátorky a spisovatelky Lucie Špakové? Pokud ne, určitě vás bude zajímat, co se pod takovým ŠTRŮDLEM může skrývat. 

Celý článek

Tváří Bratislavských módnych dní v Praze byla Andrea Verešová

Česko se v pražském Obecním domě opět spojilo se Slovenskem. V unikátní symbióze nám obě země představily československou módu.

Celý článek
Zuzana Lešák Černá

Útěk do království a teplých krajů

Vydala jsem se do Plzně za Fashion designérkou Zuzanou Lešák Černou. Společně jsme se vrátily o pár měsíců zpět a povídaly si o focení kolekce společenských šatů na sezonu podzim/zima 2016. 

Celý článek