dnes je 25.05.2017 a svátek má Viola

Návrhářské kousky Bianca Popp za dostupné ceny

Rumunská návrhářka Bianca Popp má své designerské kousky opět k dostání online, a to mnohem jednodušeji, než byste čekali. Nemáte náhodou zájem?

Mnoho žen si v mysli uchovává tajný sen o tom, že si jednou pořídí oblečení od návrhářů. Některé směřují rovnou k největším módním domům, jiné si skromně pomýšlejí na mladé moderní návrháře. Obě tyto skupiny se setkávají na fashion weecích, kde se mísí mladá krev s futuristickou vizí s tradičním konceptem velkých módních jmen. Na pařížském FW představuje své kolekce i návrhářka Bianca Popp, jejíž modely jsou teď velmi snadno k zakoupení přes zoot.cz. Eshop nám tím dává jedinečnou možnost setkat se s designerskými kousky, které si (stejně jako u všeho) můžete vyzkoušet před zaplacením. 

  
Tmavě šedá sukně 2 669 Kč ; Světle šedá halenka 2 269 Kč ; Černé šaty 3 339 Kč

Jaká je móda Bianca Popp? V první řadě jedinečná a v té druhé naprosto snadno popsatelná. Veškeré její návrhy se řídí pár pravidly, takže jednotlivé její kolekce zapadají do celkového obsahu její tvorby a stačí vidět pár modelů a další už k ní snadno přiřadíte. Bianca Popp si hraje s materiály - oblíbila si balónové sukně ať už samotné nebo v šatech, drží se jednobarevných látek a halenky, blůzy a blejzry ráda ozvláštní výrazným řasením, skládáním materiálu nebo mašlí. Její modely jsou čistí, vhodné na každodenní nošení a se správným účesem a šperkem ideální i na večírek. 

   
Krémová halenka 2 669 Kč ; Zeleno-žluté šaty 3 005 Kč ; Semišový blejzr 4 249 Kč

zoot.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ BIANCA POPP RUMUNSKÁ NÁVRHÁŘKA LUXUSNÍ MÓDA

Související články

MOHLI BYCHOM DÁT TOMUTO LÉTU KOUZLO?

Kdo z nás si dokáže představit léto bez plné police všech druhů triček - jako jsou jednoduché modely a živé barvy, nebo dokonce ty nejvíce elegantní, vhodné pro speciální večerní události?

Celý článek

Plavkový trend léta 2017? Crop-top podprsenka!

Crop topové podprsenky si získaly největší oblibu právě v plavkové podobě. A na léto 2017 je seženete i v běžných obchodech!

Celý článek