dnes je 21.01.2017 a svátek má Běla

Návrhářské kousky Bianca Popp za dostupné ceny

Rumunská návrhářka Bianca Popp má své designerské kousky opět k dostání online, a to mnohem jednodušeji, než byste čekali. Nemáte náhodou zájem?

Mnoho žen si v mysli uchovává tajný sen o tom, že si jednou pořídí oblečení od návrhářů. Některé směřují rovnou k největším módním domům, jiné si skromně pomýšlejí na mladé moderní návrháře. Obě tyto skupiny se setkávají na fashion weecích, kde se mísí mladá krev s futuristickou vizí s tradičním konceptem velkých módních jmen. Na pařížském FW představuje své kolekce i návrhářka Bianca Popp, jejíž modely jsou teď velmi snadno k zakoupení přes zoot.cz. Eshop nám tím dává jedinečnou možnost setkat se s designerskými kousky, které si (stejně jako u všeho) můžete vyzkoušet před zaplacením. 

  
Tmavě šedá sukně 2 669 Kč ; Světle šedá halenka 2 269 Kč ; Černé šaty 3 339 Kč

Jaká je móda Bianca Popp? V první řadě jedinečná a v té druhé naprosto snadno popsatelná. Veškeré její návrhy se řídí pár pravidly, takže jednotlivé její kolekce zapadají do celkového obsahu její tvorby a stačí vidět pár modelů a další už k ní snadno přiřadíte. Bianca Popp si hraje s materiály - oblíbila si balónové sukně ať už samotné nebo v šatech, drží se jednobarevných látek a halenky, blůzy a blejzry ráda ozvláštní výrazným řasením, skládáním materiálu nebo mašlí. Její modely jsou čistí, vhodné na každodenní nošení a se správným účesem a šperkem ideální i na večírek. 

   
Krémová halenka 2 669 Kč ; Zeleno-žluté šaty 3 005 Kč ; Semišový blejzr 4 249 Kč

zoot.cz

DÁMSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ BIANCA POPP RUMUNSKÁ NÁVRHÁŘKA LUXUSNÍ MÓDA

Související články

K pánskému stylu neodmyslitelně patří hodinky

Aby byl pánský outfit kompletní a vyšperkovaný k dokonalosti, neměly by na zápěstí chybět kvalitní hodinky. 

Celý článek

Guess slaví své 35. narozeniny s provokativní kampaní s Hailey Baldwin

Populární značka Guess slaví 35. výročí. Jako oslavu si připravila tradičně provokativní kampaň.

Celý článek