dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Nová kampaň Rafa Simonse podtrhuje kontroverzní téma celé kolekce pro letošní podzim a zimu

Přidat na Seznam.cz
Tmavé, tajemné a chvílemi i trochu depresivní fotky. Takto vypadá drogami inspirovaná kolekce Rafa Simonse v nejnovější kampani.

V minulém týdnu představil Raf Simons nejnovější fotky své kampaně pro podzim/zimu 2018-2019, které úžasně doplňují celou kolekci. Kampaň se nesla pod názvem "Youth In Motion" a kvůli své drogové tématice vzbudila v únoru velkou vlnu emocí - Raf Simons se inspiroval tragikomickou hrou Drogy od Cookie Muellera a Glenn O’Briena, kteří v ní popisují své zkušenosti s drogami od 60. do 80. let. Trochu depresivní a velmi tajemné výrazy modela, který pózuje před tmavým plátnem, na sobě má kousky z kolekce, na kterých je vyobrazení z filmu Christine F. - My děti ze stanice zoo. 

Do kampaně byl vybrán belgický model Luca Lemaire, múza Rafa Simonse, nechybí ani nejvýraznější prvek celé pánské kolekce: květiny. Ty byly k vidění na samotné přehlídce, ale také jako potisky na samotných oděvech. Módní fotografie jsou tak zkombinovány s vyobrazením výrazných, barevných květin s brouky a oloupanými pomeranči, které jsou doplněné drobnými detaily, které mají symbolizovat drogovou tématiku - srolované bankovky ale také malé igelitové sáčky. To vše vzniklo pod taktovkou belgického fotografa Willy Vanderperrea a módního stylisty Oliviera Rizzo.

lofficielusa.com

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA KAMPAŇ RAF SIMONS PODZIM/ZIMA 2018

Související články

Calvin Klein se chystá výhradně do digitálního prostoru a neplánuje žádné přehlídky

Americký návrhář s fenomenálním úspěchem po celé generace se rozhodl ustoupit od klasických přehlídek. Calvin Klein plánuje masovou produkci a pouze digitální prezentaci. 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Temná romantika i něžné vzpomínky na dětství u Alexandra McQueen

Definitivní dokonalost krejčoviny byla stvořena u Alexandra McQueen. Sofistikované střihy, nabírání látek a asymetrie jsou vítězné kombinace. Návrhářka Burton se inspirovala svým dětstvím.

Celý článek

Alberta Ferretti vykročila s podzimní kolekcí 2019 ze své komfortní zóny

Bílé komplety, asymetrie, přemíra kůže i večerní róby pokryté kovovými odlesky do posledního centimetru. I taková je poslední kolekce italské módní návrhářky. 

Celý článek

Premiéra Bruna Sialelli pro francouzský módní dům Lanvin

Nová éra, dlouho očekávaný debut a také korunovace nového prince. To vše definuje posledních několik dní, které uplynuly od prezentace nejnovější kolekce značky Lanvin, jejímž kreativním ředitelem se teprve před několika týdny stal módní návrhář Bruno Sialelli.

Celý článek

Pražská křižovatka dnes ožije lokální módou

Již 14. roční projektu Fashion Stars Night proběhne tento pátek v Praze. Těšit se můžeme na večer zasvěcený české a slovenské módě.

Celý článek

Černobílá letní kampaň značky Balenciaga

Barvy jako by se najednou ztratily z povrchu zemského a vše zůstalo jen v černobílé, země utichla a přežili jen tito vyvolení. Tak pojal letní kampaň britský fotograf Robert Yager.

Celý článek

Poslední přehlídka Chanel ve vzpomínkách na zesnulého Karla Lagerfelda skončila v slzách

Přehlídka značky Chanel podzimní kolekce ready-to-wear 2019 se topila ve smutku po zesnulém návrháři Karlu Lagerfeldovi. Jeho poslední návrhy vás vezmou na procházku zasněženou krajinou.

Celý článek