dnes je 26.09.2018 a svátek má Andrea

Nová kampaň Rafa Simonse podtrhuje kontroverzní téma celé kolekce pro letošní podzim a zimu

Tmavé, tajemné a chvílemi i trochu depresivní fotky. Takto vypadá drogami inspirovaná kolekce Rafa Simonse v nejnovější kampani.

V minulém týdnu představil Raf Simons nejnovější fotky své kampaně pro podzim/zimu 2018-2019, které úžasně doplňují celou kolekci. Kampaň se nesla pod názvem "Youth In Motion" a kvůli své drogové tématice vzbudila v únoru velkou vlnu emocí - Raf Simons se inspiroval tragikomickou hrou Drogy od Cookie Muellera a Glenn O’Briena, kteří v ní popisují své zkušenosti s drogami od 60. do 80. let. Trochu depresivní a velmi tajemné výrazy modela, který pózuje před tmavým plátnem, na sobě má kousky z kolekce, na kterých je vyobrazení z filmu Christine F. - My děti ze stanice zoo. 

Do kampaně byl vybrán belgický model Luca Lemaire, múza Rafa Simonse, nechybí ani nejvýraznější prvek celé pánské kolekce: květiny. Ty byly k vidění na samotné přehlídce, ale také jako potisky na samotných oděvech. Módní fotografie jsou tak zkombinovány s vyobrazením výrazných, barevných květin s brouky a oloupanými pomeranči, které jsou doplněné drobnými detaily, které mají symbolizovat drogovou tématiku - srolované bankovky ale také malé igelitové sáčky. To vše vzniklo pod taktovkou belgického fotografa Willy Vanderperrea a módního stylisty Oliviera Rizzo.

lofficielusa.com

PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA KAMPAŇ RAF SIMONS PODZIM/ZIMA 2018

Související články

Emilia Wickstead do svých modelů přidala notnou dávku dramatu

Ženská silueta, půvabné květiny, vysoká krejčovská i drama jsou tím, co provází jaro návrhářky Emilie Wickstead.

Celý článek

Boss v jarní kolekci 2019 boří stereotypy - muže obléká do růžové

Módní dům Boss v rámci své Jarní kolekce 2019 představuje romantickou a spíše ženskou barevnou paletu. Přesto se nebojí obléct do ní i muže. 

Celý článek

Vivienne Westwood šetří planetu v jarní kolekci 2019

Hlavním tématem video přehlídky od Vivienne Westwood byla fast fashion, její omezení a typický znak této značky- anarchismus.

Celý článek

Půvabná Alessandra Ambrosio v podzimní kampani XTI Shoes

Nadechněte se podzimní atmosféry a módy v nové kampani obuvnické značky XTI shoes. Zapózovala pro ni sympatická Alessandra Ambrosio. 

Celý článek

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

Celý článek

Versus Versace s grafickými potisky a recyklovatelnými materiály

Recyklace textilií, grafické popisky, nejednotná kolekce a známé jméno stojí za jarní kolekcí 2019.

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek