dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Nová kampaň Rafa Simonse podtrhuje kontroverzní téma celé kolekce pro letošní podzim a zimu

Tmavé, tajemné a chvílemi i trochu depresivní fotky. Takto vypadá drogami inspirovaná kolekce Rafa Simonse v nejnovější kampani.

V minulém týdnu představil Raf Simons nejnovější fotky své kampaně pro podzim/zimu 2018-2019, které úžasně doplňují celou kolekci. Kampaň se nesla pod názvem "Youth In Motion" a kvůli své drogové tématice vzbudila v únoru velkou vlnu emocí - Raf Simons se inspiroval tragikomickou hrou Drogy od Cookie Muellera a Glenn O’Briena, kteří v ní popisují své zkušenosti s drogami od 60. do 80. let. Trochu depresivní a velmi tajemné výrazy modela, který pózuje před tmavým plátnem, na sobě má kousky z kolekce, na kterých je vyobrazení z filmu Christine F. - My děti ze stanice zoo. 

Do kampaně byl vybrán belgický model Luca Lemaire, múza Rafa Simonse, nechybí ani nejvýraznější prvek celé pánské kolekce: květiny. Ty byly k vidění na samotné přehlídce, ale také jako potisky na samotných oděvech. Módní fotografie jsou tak zkombinovány s vyobrazením výrazných, barevných květin s brouky a oloupanými pomeranči, které jsou doplněné drobnými detaily, které mají symbolizovat drogovou tématiku - srolované bankovky ale také malé igelitové sáčky. To vše vzniklo pod taktovkou belgického fotografa Willy Vanderperrea a módního stylisty Oliviera Rizzo.

lofficielusa.com

PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA KAMPAŇ RAF SIMONS PODZIM/ZIMA 2018

Související články

Alexander McQueen kolekce Jaro 2019 připomíná slavného figurativního malíře

Značka Alexander McQueen se snaží navracet ke svým britským kořenům. Kolekce na jaro 2019 totiž stojí a padá na ostrých elegantních rysech a vnitřní rozvrácenosti mužské povahy a na  osudovém příběhu významného britského umělce.

Celý článek

Roberto Cavalli prosadil v jarní pánské kolekci zvířecí potisky

Pánský Fashion Week je úspěšně za námi. Jednu z hlavních kolekcí předvedl módní návrhář Roberto Cavalli a postavil ji na zvířecích potiscích.

Celý článek

Adam Kost reprezentoval českou módu v Madridu

Mercedes-Benz Fashion Week Madrid navštívil český návrhář Adam Kost, který zde ukázal pánskou kolekci inspirovanou mládím.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Do ulic New Yorku s podzimní Coach kampaní

Jak podle značky Coach vypadají podzimní newyorské ulice? Jsou plné vintage, boho a rockově laděných outfitů.

Celý článek

Barvy a netradiční materiály ovládly podzimní couture kolekci Masion Margiela

Couture kolekce Maison Margiela rozhodně nepatří mezi ty, které jsou plné večerních šatů a rób. Připravte se na netradiční materiály a výrazné barvy.

Celý článek

Exkluzivní kolekce Chanel na Podzim 2018

Titul Haute Couture pro své přehlídky smí užívat jen některé značky. Je to totiž nejvyšší forma luxusu. Jedním z nich je i Chanel. Pojďte se s námi podívat na podzimní kolekci roku 2018.

Celý článek