dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Nová kampaň Rafa Simonse podtrhuje kontroverzní téma celé kolekce pro letošní podzim a zimu

Tmavé, tajemné a chvílemi i trochu depresivní fotky. Takto vypadá drogami inspirovaná kolekce Rafa Simonse v nejnovější kampani.

V minulém týdnu představil Raf Simons nejnovější fotky své kampaně pro podzim/zimu 2018-2019, které úžasně doplňují celou kolekci. Kampaň se nesla pod názvem "Youth In Motion" a kvůli své drogové tématice vzbudila v únoru velkou vlnu emocí - Raf Simons se inspiroval tragikomickou hrou Drogy od Cookie Muellera a Glenn O’Briena, kteří v ní popisují své zkušenosti s drogami od 60. do 80. let. Trochu depresivní a velmi tajemné výrazy modela, který pózuje před tmavým plátnem, na sobě má kousky z kolekce, na kterých je vyobrazení z filmu Christine F. - My děti ze stanice zoo. 

Do kampaně byl vybrán belgický model Luca Lemaire, múza Rafa Simonse, nechybí ani nejvýraznější prvek celé pánské kolekce: květiny. Ty byly k vidění na samotné přehlídce, ale také jako potisky na samotných oděvech. Módní fotografie jsou tak zkombinovány s vyobrazením výrazných, barevných květin s brouky a oloupanými pomeranči, které jsou doplněné drobnými detaily, které mají symbolizovat drogovou tématiku - srolované bankovky ale také malé igelitové sáčky. To vše vzniklo pod taktovkou belgického fotografa Willy Vanderperrea a módního stylisty Oliviera Rizzo.

lofficielusa.com

PÁNSKÁ MÓDA ZAHRANIČNÍ TVORBA KAMPAŇ RAF SIMONS PODZIM/ZIMA 2018

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Celý článek