dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Přidat na Seznam.cz
Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Kolekce nabídla od všeho něco - klasické elegantní oděvy střídaly ty pohodlnější na běžnou procházku. Gordon vytvořil romantické šaty z organzy s balonovými rukávy, mini sukně, dámské obleky, puntíkaté černobílé šaty, dlouhé kalhoty s průstřihy nebo jednoduchá trika s logem. To vše v různobarevném provedení. Nechyběly ani doplňky v podobě mohutných čelenek, náušnic, kulatých brýlí, psaníček a různě širokých opasků. 

Resort ztělesňuje vše, co v sobě snoubí značka Herrera - sluníčko, smích, tanec a zábavu,” řekl Gordon. Kolekce se drží kořenů značky, ale je zároveň mladistvá a svěží. Gordon se inspiroval venezuelským původem zakladatelky Caroliny Herrera, proto ve sbírce nechyběly barvy, vzory a florální výšivky připomínající Latinskou Ameriku. V dospělosti žila Herrera na Upper East Side v New Yorku, přičemž i to se do kolekce promítlo v podobě formálních oděvů. 

Vogue.com, NowFashion.com, WWD.com

Přidat na Seznam.cz
CAROLINA HERRERA resort 2020 DÁMSKÁ KOLEKCE RESORT KOLEKCE MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA NÁVRHÁŘI

Související články

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek

Přísně ostrá kolekce Michaela Korse hledá harmonii v dnešním světě

Věčně optimistický Michael Kors do své nové kolekce vnesl filozofii toho, zda se ve sváru dá najít harmonie.

Celý článek