dnes je 16.01.2017 a svátek má Ctirad

REKLAMNÍ KAMPAŇ KE KOLEKCI PRADA RESORT 2017

PRADA představuje svou nejnovější kampaň, kterou v Miláně nafotil Willy Vanderperre. Uhádnete, která slavná herečka obsadila hlavní roli?

Jessica Chastain, která se v kampani PRADA objevuje vůbec poprvé, je často popisována jako „herečka s velkým H“. Dokáže diváky magnetizovat v jakékoli roli, díky své neukojitelné touze stát se někým jiným, dokonce i když hraje sama sebe, jako v tomto případě pro PRADU.

Série fotografií, zaměřená na dědictví značky a její hluboké kořeny, zobrazuje PRADU v roli PRADY – přičemž nezastupitelnou vedlejší roli zaujímá majestátní italská metropole. Ačkoli snímky evokují filmový únik, byly nafoceny tam, kde je PRADA nejvíc doma. Tedy poblíž velice známých milánských míst, jako jsou Občanské planetárium „Ulrico Hoepli“, ulice Daniele Manina či nedávno otevřené Fondazione PRADA.

 

 

Jessica Chastain je na fotografiích zachycená, jako by se chystala na cestu. Při té příležitosti má na sobě zosobnění toho, co PRADA představuje, extrakt značky. Co PRADA umí nejlépe, je kombinovat v oblečení a doplňcích rebelství a eleganci. Proto tu nechybí tolik překvapivé střety textur a vzorů, atributy ženskosti s typicky mužskými záměry a nové přístupy ke tvarům a materiálům, kterými je značka známá.

 

Ve druhé části své nejnovější kampaně, kterou v Miláně nafotil Willy Vanderperre, se pak objevuje další známá tvář, a sice herec Dan DeHaan, který na rozdíl od půvabné Jessicy není pro italský módní dům žádnou neznámou. DeHaan, jenž dokáže ztělesnit různé postavy, aniž by ztratil vlastní charakter, patří mezi tváře pánské kolekce a parfémů značky PRADA už od roku 2014.

 

 

Fotograf: Willy Vanderperre 
Účinkují: Jessica Chastain a Dane DeHaan
Lokace: Milán

DÁMSKÉ OBLEČENÍ DÁMSKÁ MÓDA PRADA ITALSKÁ MÓDA PÁNSKÉ OBLEČENÍ RESORT KOLEKCE RESORT 2017 JESSICA CHASTAIN DAN DEHAAN

Související články

NON TOXIC: Proč kupovat bio bavlnu?

Bio nebo organická bavlna je v posledních letech materiál, po kterém je hlad. Pomalu ale jistě zaplňuje nejenom speciální obchody, ale i klasické módní řetězce. A my víme proč!

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: kampaň Elisabetta Franchi, Gucci a problémy Vuitton s PETA

Kampaň značky Elisabetta Franchi vás dostane do kolen. Představíme také nové modely brýlí Gucci a informujeme vás o tom, jaké problémy aktuálně řeší Louis Vuitton s organizací PETA.

Celý článek