dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Vyšší elegance, barvy a styl v podzimní kampani Salvatore Ferragamo

K čemu vlastně slouží reklamní kampaně? Abychom si lépe představili danou kolekci v reálném životě. Reálně tedy hodnotíme, že Salvatore cílí na vyšší eleganci.

Nový směr uvádí značka Salvatore Ferragamo v rámci podzimní kampaně pro rok 2017. Pestré barvy, výrazné pozadí, elegance a styl hodný bohatých dam. Proč právě bohatých? Kolekci si totiž s největší pravděpodobností nekoupí žádná „obyčejná smrtelnice“, vaše konto přeci jen musí obsahovat o pár nul navíc, avšak i tak nepopíráme, že se nám celá kampaň skutečně líbí.

Švýcarský grafik a fotograf Walter Pfeiffer zachytil kampaň v obsazení modelek Xiao Wen Ju a Aymeline Valade v rámci výrazného interiéru a přitažlivých póz. Kampaň zdůrazňuje zejména boty a kabelky z podzimní sezóny. Za make-upem stojí Lucio Pieroni, vlasy si vzala na starosti Duffy. Kampaň podporuje i hashtag #FerragamoandI, který na sociálních sítích vyzývá zákazníky značky, aby předvedli, jak nakoupili a jaký mají styl.

.fashiongonerogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SALVATORE FERRAGAMO PODZIM 2017 BOTY A OBUV KABELKY

Související články

Answear posílá do světa kolekci WILD NATURE včetně klipu

Internetový obchod Answear se dostal zase o krok dál, když svou kolekci WILD NATURE nafotil v Izraeli. Promítá v ní vlastní vizi westernu. 

Celý článek

AKTUÁLNĚ: Těhotenská kolekce Khloe Kardashian a beauty řada Victorie Beckham

Celebrtiy přicházejí s dalšími poutavými informacemi. Khloe Kardashian uvádí vlastní těhotenskou módu a Victoria Beckham se chystá na kosmetickou značku.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Svůdná Taylor Hill v jarní kampani Joe's Jeans

Nádherná Taylor Hill zazářila v jarní kampani 2018 pro značku Joe's Jeans.

Celý článek

Pastely v jarní kampani Chanel 2018

Francouzský módní dům uvádí novou jarní kampaň. Nese se ve dvou hlavních odstínech této sezóny - baby blue a baby pink. 

Celý článek

ELEGANCE 2018 - NÁVRAT DO PRVNÍ REPUBLIKY

Ve dnech 12. – 15. dubna se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 23. ročník výstavy Elegance. Výstava nabídne návštěvníkům moderní trendy v oblékání.

Celý článek

Co takhle natáhnout ojedinělé ponožky vyrobené ve spolupráci s designéry?

We are ferdinand tvoří kvalitní ponožky ve spolupráci s lokálními návrháři. Ferdinandy se zasazují o oživení šedi českých ulic. 

Celý článek

Jak elegantně nosit batohy?

Nosíte do školy nebo práce hodně věcí a bolí vás už z těžké kabelky záda? Podívejte se, jak se nosí batohy. Budete vypadat stylově a elegantně!

Celý článek