dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

Vyšší elegance, barvy a styl v podzimní kampani Salvatore Ferragamo

K čemu vlastně slouží reklamní kampaně? Abychom si lépe představili danou kolekci v reálném životě. Reálně tedy hodnotíme, že Salvatore cílí na vyšší eleganci.

Nový směr uvádí značka Salvatore Ferragamo v rámci podzimní kampaně pro rok 2017. Pestré barvy, výrazné pozadí, elegance a styl hodný bohatých dam. Proč právě bohatých? Kolekci si totiž s největší pravděpodobností nekoupí žádná „obyčejná smrtelnice“, vaše konto přeci jen musí obsahovat o pár nul navíc, avšak i tak nepopíráme, že se nám celá kampaň skutečně líbí.

Švýcarský grafik a fotograf Walter Pfeiffer zachytil kampaň v obsazení modelek Xiao Wen Ju a Aymeline Valade v rámci výrazného interiéru a přitažlivých póz. Kampaň zdůrazňuje zejména boty a kabelky z podzimní sezóny. Za make-upem stojí Lucio Pieroni, vlasy si vzala na starosti Duffy. Kampaň podporuje i hashtag #FerragamoandI, který na sociálních sítích vyzývá zákazníky značky, aby předvedli, jak nakoupili a jaký mají styl.

.fashiongonerogue.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA SALVATORE FERRAGAMO PODZIM 2017 BOTY A OBUV KABELKY

Související články

Adriana Lima v kampani Sportmaxu 2017

Sportmax v podzimní kampani 2017 neutajil své sportovní prvky. 

Celý článek

Podzim značky DIESEL: Dokonalost je NUDA!

Ano, přesně to na vás křičí nejnovější kampaň módního domu Diesel, která je všechno, jen ne obyčejná a hlavně ne dokonalá. A proč? Je to jednoduché, dokonalých a perfektních věcí už bylo prostě dost.

Celý článek