dnes je 18.09.2018 a svátek má Kryštof

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

V prostorách Národního muzea hudby se v úterý 17. dubna konal benefiční večer, během něhož se setkaly české hvězdy spolu s českými návrháři na jednom molu, aby darovaly peníze nadaci UNICEF a jejich projektu "škola v krabici". Přední čeští návrháři zde představili své modely v netradičním pojetí. Většina návrhářů vytvořila celou kolekci speciálně pro tuto příležitost. Modely představily známé osobnosti české kulturní a umělecké scény, které celý večer také doprovodily svými vystoupeními.

Celkový výtěžek úterní módní akce činí neuvěřitelných 102 535 korun, které poputují na vzdělávací projekty UNICEF “škola v krabici”. Jedná se o sadu vzdělávacích pomůcek, která umožňuje dětem pokračovat ve školní docházce za všech okolností. Sada obsahuje veškeré potřeby pro 40 žáků a jednoho učitele. Díky této částce bude možné 22 škol v krabici, což znamená pomoc 880 dětem.

Benefiční akce pro unicef

Moderátory celého večera se stala Hana Heřmáková a Petr Rajchert, kteří postupně uvedli kolekce českých návrhářů Taťány Kovaříkové, Petra Kaloudy, Heleny Fejkové, Jaroslavy Procházkové, Išky Fišárkové, Liběny Rochové, Gabriely Páralové, Miroslava Bárty a Yvony Leitner, jejichž kolekce byly většinou vytvořeny exkluzivně pro tuto akci.

Vedle modelek kolekce představily známé osobnosti Lenka Vlasáková, Jitka Čvančarová, Kateřina Kornová a Klára Oltová. Dále Monika Absolonová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Jitka Zelenková a Leona Machálková kromě předvedení modelů také oživily celý večer svými pěveckými vystoupeními.

Benefiční akce pro unicef

benefiční akce pro unicef

unicef.cz

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY UNICEF HANA HEŘMÁNKOVÁ PETR RAJCHERT TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LIBĚNA ROCHOVÁ GABRIELA PÁRALOVÁ MIROSLAV BÁRTA ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Česká modelka Hana Soukupová v časopise How To Spend It

Česká modelka Hana Soukupová zahalená do zlatých odstínů v dunách písku vládne v zářijovém americkém časopise.

Celý článek

Jak je na tom český módní průmysl - jaké značky opravdu vyrábí v ČR?

Velké, známé firmy s prodejnami po celém světě zná každý. Jak to ale vypadá s módním průmyslem u nás?

Celý článek

V říjnu se otevře muzeum moderního módního průmyslu v Amsterdamu

Od října budou moci návštěvníci Amsterdamu navštívit mimo jiné i nové muzeum inovace a udržitelné módy. 

Celý článek

Talentované blogerky z Česka a Slovenska, které si zaslouží pozornost

Jsou jich tisíce, ale my vybrali jen ty nejzajímavější a nejtalentovanější, které si zaslouží vaší pozornost.

Celý článek

Street Style ze Stockholmu na podzim 2018

Co se nosí ve Skandinávii před očekávanými přehlídkami sezóny?

Celý článek

Záplava šatů s peřím na červeném koberci

Extravagantní materiál se dostává do popředí v outfitech na červeném koberci.

Celý článek

Selena Gomez představuje svůj nový Pop-up store

Popová zpěvačka Selena Gomez se již 5. září 2018 setká se svými fanoušky, aby jim představila svou druhou kolekci navrženou ve spolupráci se značkou The Coach.

Celý článek

Blake Lively opět v roli školačky

Uniforma v podání světoznámé herečky boří mýty nudnosti a všednosti. V práci nebo ve škole vás v kombinaci se stylem Blake Lively nikdo nepřehlédne.

Celý článek