dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

V prostorách Národního muzea hudby se v úterý 17. dubna konal benefiční večer, během něhož se setkaly české hvězdy spolu s českými návrháři na jednom molu, aby darovaly peníze nadaci UNICEF a jejich projektu "škola v krabici". Přední čeští návrháři zde představili své modely v netradičním pojetí. Většina návrhářů vytvořila celou kolekci speciálně pro tuto příležitost. Modely představily známé osobnosti české kulturní a umělecké scény, které celý večer také doprovodily svými vystoupeními.

Celkový výtěžek úterní módní akce činí neuvěřitelných 102 535 korun, které poputují na vzdělávací projekty UNICEF “škola v krabici”. Jedná se o sadu vzdělávacích pomůcek, která umožňuje dětem pokračovat ve školní docházce za všech okolností. Sada obsahuje veškeré potřeby pro 40 žáků a jednoho učitele. Díky této částce bude možné 22 škol v krabici, což znamená pomoc 880 dětem.

Benefiční akce pro unicef

Moderátory celého večera se stala Hana Heřmáková a Petr Rajchert, kteří postupně uvedli kolekce českých návrhářů Taťány Kovaříkové, Petra Kaloudy, Heleny Fejkové, Jaroslavy Procházkové, Išky Fišárkové, Liběny Rochové, Gabriely Páralové, Miroslava Bárty a Yvony Leitner, jejichž kolekce byly většinou vytvořeny exkluzivně pro tuto akci.

Vedle modelek kolekce představily známé osobnosti Lenka Vlasáková, Jitka Čvančarová, Kateřina Kornová a Klára Oltová. Dále Monika Absolonová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Jitka Zelenková a Leona Machálková kromě předvedení modelů také oživily celý večer svými pěveckými vystoupeními.

Benefiční akce pro unicef

benefiční akce pro unicef

unicef.cz

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY UNICEF HANA HEŘMÁNKOVÁ PETR RAJCHERT TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LIBĚNA ROCHOVÁ GABRIELA PÁRALOVÁ MIROSLAV BÁRTA ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Červený koberec cen Grammy ovládla extravagance

LA bylo po roce opět svědkem přehlídky neskutečně exkluzivních šatů při předávání cen Grammy. Celebrity se tentokrát odvázaly a každý chtěl být za hvězdu.

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Český ples v Praze navštívil světově uznávaný dánský designér

Jannik Olander, známý designér a šperkař přijel do Prahy, aby byl součástí charitativní dražby zlatého šperku osázeného 300 diamanty.

Celý článek

Chiara Ferragni oslaví 10. výročí svého blogu dokumentárním snímkem

Jedna z nejznámějších a nejúspěšnějších módních bloggerek světa má nápadů na rozdávání. Pro svůj blog a zároveň i fanoušky po celém světě si pro letošek připravila velmi originální dárek.

Celý článek

Několik přehlídkových lokací, 20 tuzemských návrhářů a další novinky přinese březnový MBPFW

Jarní kolekce z rukou dvaceti českých a slovenských návrhářů, nový formát showroomu a kompletní program jarního pražského módního týdne jsou zásadní novinky, které by vám neměly uniknout.

Celý článek