dnes je 24.06.2018 a svátek má Jan

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

V prostorách Národního muzea hudby se v úterý 17. dubna konal benefiční večer, během něhož se setkaly české hvězdy spolu s českými návrháři na jednom molu, aby darovaly peníze nadaci UNICEF a jejich projektu "škola v krabici". Přední čeští návrháři zde představili své modely v netradičním pojetí. Většina návrhářů vytvořila celou kolekci speciálně pro tuto příležitost. Modely představily známé osobnosti české kulturní a umělecké scény, které celý večer také doprovodily svými vystoupeními.

Celkový výtěžek úterní módní akce činí neuvěřitelných 102 535 korun, které poputují na vzdělávací projekty UNICEF “škola v krabici”. Jedná se o sadu vzdělávacích pomůcek, která umožňuje dětem pokračovat ve školní docházce za všech okolností. Sada obsahuje veškeré potřeby pro 40 žáků a jednoho učitele. Díky této částce bude možné 22 škol v krabici, což znamená pomoc 880 dětem.

Benefiční akce pro unicef

Moderátory celého večera se stala Hana Heřmáková a Petr Rajchert, kteří postupně uvedli kolekce českých návrhářů Taťány Kovaříkové, Petra Kaloudy, Heleny Fejkové, Jaroslavy Procházkové, Išky Fišárkové, Liběny Rochové, Gabriely Páralové, Miroslava Bárty a Yvony Leitner, jejichž kolekce byly většinou vytvořeny exkluzivně pro tuto akci.

Vedle modelek kolekce představily známé osobnosti Lenka Vlasáková, Jitka Čvančarová, Kateřina Kornová a Klára Oltová. Dále Monika Absolonová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Jitka Zelenková a Leona Machálková kromě předvedení modelů také oživily celý večer svými pěveckými vystoupeními.

Benefiční akce pro unicef

benefiční akce pro unicef

unicef.cz

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY UNICEF HANA HEŘMÁNKOVÁ PETR RAJCHERT TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LIBĚNA ROCHOVÁ GABRIELA PÁRALOVÁ MIROSLAV BÁRTA ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Dresscode: Cocktail attire

Domů vám přijde pozvánka na společenskou událost, na které stojí: Cocktail? Co vybrat, abyste zazářili a nezpůsobili faux pas?

Celý článek

Nápis na bundě první dámy Spojených států amerických vzbudil skandál a opovržení

Manželka prezidenta Donalda Trumpa se dopustila mezinárodního módního a zároveň politického faux pas, když si oblékla bundu s nápisem "I REALLY DON'T CARE DO U?".

Celý článek

Adina Mandlová: Módní ikona první republiky

Touha, vášeň a přitom ne vždy štěstím zalitý životní osud. To byla Adina Mandlová, svého času označovaná za československou módní divu.

Celý článek

Modelka Caroline Lossberg v šatech Louis Vuitton pro český Harper’s bazaar

Červnový výtisk oblíbeného módního časopisu v české verzi přináší charismatickou modelku z New Yorku.

Celý článek

Outfity Meghan Markle od okamžiku, co se stala Vévodkyní ze Sussexu

Co obléká nová britská vévodkyně už na své oficiální pozici manželky prince Harryho?

Celý článek

Ralph Lauren oslaví v září zlaté výročí na NYFW

Oficiální oslava započne 7. září v rámci New Yorku Fashion Weeku. Není totiž žádným tajemstvím, že tento módní velikán oslaví 50 let podnikání.

Celý článek

Jiří Bartoška a modelka Kateřina Sokolová pro dobrou věc

Prezident MFF KV Jiří Bartoška a modelka Kateřina Sokolová otevřou festivalový Moët Summer Lounge bar přípitkem pro dobrou věc.

 

Celý článek

Jaké oblečení mají dámy z královské rodiny zakázáno?

Existují psaná i nepsaná pravidla, kterých se při oblékání musí ženy královské rodiny držet. Třeba by neměly vycházet bez silonek a brát si příliš velkou kabelku.

Celý článek