dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

V prostorách Národního muzea hudby se v úterý 17. dubna konal benefiční večer, během něhož se setkaly české hvězdy spolu s českými návrháři na jednom molu, aby darovaly peníze nadaci UNICEF a jejich projektu "škola v krabici". Přední čeští návrháři zde představili své modely v netradičním pojetí. Většina návrhářů vytvořila celou kolekci speciálně pro tuto příležitost. Modely představily známé osobnosti české kulturní a umělecké scény, které celý večer také doprovodily svými vystoupeními.

Celkový výtěžek úterní módní akce činí neuvěřitelných 102 535 korun, které poputují na vzdělávací projekty UNICEF “škola v krabici”. Jedná se o sadu vzdělávacích pomůcek, která umožňuje dětem pokračovat ve školní docházce za všech okolností. Sada obsahuje veškeré potřeby pro 40 žáků a jednoho učitele. Díky této částce bude možné 22 škol v krabici, což znamená pomoc 880 dětem.

Benefiční akce pro unicef

Moderátory celého večera se stala Hana Heřmáková a Petr Rajchert, kteří postupně uvedli kolekce českých návrhářů Taťány Kovaříkové, Petra Kaloudy, Heleny Fejkové, Jaroslavy Procházkové, Išky Fišárkové, Liběny Rochové, Gabriely Páralové, Miroslava Bárty a Yvony Leitner, jejichž kolekce byly většinou vytvořeny exkluzivně pro tuto akci.

Vedle modelek kolekce představily známé osobnosti Lenka Vlasáková, Jitka Čvančarová, Kateřina Kornová a Klára Oltová. Dále Monika Absolonová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Jitka Zelenková a Leona Machálková kromě předvedení modelů také oživily celý večer svými pěveckými vystoupeními.

Benefiční akce pro unicef

benefiční akce pro unicef

unicef.cz

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY UNICEF HANA HEŘMÁNKOVÁ PETR RAJCHERT TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LIBĚNA ROCHOVÁ GABRIELA PÁRALOVÁ MIROSLAV BÁRTA ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Co si oblékly vévodkyně Meghan a Kate na oslavu 70. narozenin prince Charlese?

Prince Charles oslavil své významné kulatiny. Na jeho oslavě nesměla chybět ani Meghan Markle a Kate Middleton. Co si vévodkyně oblékly?

 

Celý článek

Zprávy z módy: Umělecký ředitel Lucas Ossendrijver odchází z módního domu Lanvin

Tento krok přichází v návaznosti na rozsáhlé změny ve francouzském módním domě, který má nového majitele, společnost Fosun International.

Celý článek

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního bazaru

Finanční postředky získané z 12. ročníku tradičního charitativního bazaru, který se koná ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín Garden, půjdou na dobročinné účely. 

Celý článek

Značka Victoria's Secret se omluvila za nevhodnou poznámku o transgender modelkách

Dlouho očekávaná gala přehlídka Victoria's Secret v NYC byla nejen plná obdivu, ale také nechtěných emocí, které vzbudilo vyjádření Eda Razeka, ředitele marketingového oddělení značky, o transgender modelkách.

Celý článek

První výletní show značky Chanel doplula do Bangkoku

Loď francouzské značky Chanel ve spolupráci s designem zpěváka Pharrella Williamse již vyplula. Nyní je k vidění v Bangkoku.

Celý článek

Zprávy z módy: Meghan Markle odmítá nosit šaty své kamarádky návrhářky Victorie Beckham

Krásná vévodkyně na sebe prozradila i to, co nechtěla. Značku Victoria Beckham odmítá z jednoho jediného důvodu!

Celý článek