dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Benefiční večer hvězdy pro UNICEF

Přidat na Seznam.cz
Úterní večer patřil dobrým skutkům. Nejvýznamnější čeští návrháři a slavné osobnosti se setkali, aby pomohli zajistit školní pomůcky pro 880 dětí.

V prostorách Národního muzea hudby se v úterý 17. dubna konal benefiční večer, během něhož se setkaly české hvězdy spolu s českými návrháři na jednom molu, aby darovaly peníze nadaci UNICEF a jejich projektu "škola v krabici". Přední čeští návrháři zde představili své modely v netradičním pojetí. Většina návrhářů vytvořila celou kolekci speciálně pro tuto příležitost. Modely představily známé osobnosti české kulturní a umělecké scény, které celý večer také doprovodily svými vystoupeními.

Celkový výtěžek úterní módní akce činí neuvěřitelných 102 535 korun, které poputují na vzdělávací projekty UNICEF “škola v krabici”. Jedná se o sadu vzdělávacích pomůcek, která umožňuje dětem pokračovat ve školní docházce za všech okolností. Sada obsahuje veškeré potřeby pro 40 žáků a jednoho učitele. Díky této částce bude možné 22 škol v krabici, což znamená pomoc 880 dětem.

Benefiční akce pro unicef

Moderátory celého večera se stala Hana Heřmáková a Petr Rajchert, kteří postupně uvedli kolekce českých návrhářů Taťány Kovaříkové, Petra Kaloudy, Heleny Fejkové, Jaroslavy Procházkové, Išky Fišárkové, Liběny Rochové, Gabriely Páralové, Miroslava Bárty a Yvony Leitner, jejichž kolekce byly většinou vytvořeny exkluzivně pro tuto akci.

Vedle modelek kolekce představily známé osobnosti Lenka Vlasáková, Jitka Čvančarová, Kateřina Kornová a Klára Oltová. Dále Monika Absolonová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Jitka Zelenková a Leona Machálková kromě předvedení modelů také oživily celý večer svými pěveckými vystoupeními.

Benefiční akce pro unicef

benefiční akce pro unicef

unicef.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY UNICEF HANA HEŘMÁNKOVÁ PETR RAJCHERT TAŤÁNA KOVAŘÍKOVÁ JAROSLAVA PROCHÁZKOVÁ LIBĚNA ROCHOVÁ GABRIELA PÁRALOVÁ MIROSLAV BÁRTA ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Calvin Klein má novou designérskou posilu

V naprosté tichosti se koncem února do módního domu Calvin Klein přidal nový designer, Willy Chavarria.

Celý článek

Značka Valentino se omluvila za svou kampaň, která urazila tradiční japonskou šerpu na kimono

Italský módní dům se omluvil poté, co zveřejnil kampaň v hlavní roli s modelkou Mitsuki Kimurou, známou jako Kōki. Na kampaň se strhla kritika z japonských platforem sociálních médií.

Celý článek

Námořnický styl podle princezny Diany

Princezna Diana je světová módní ikona. A tenhle titul jí už nikdo neodpáře. I dnes můžeme čerpat z jejího šatníku. Přichází totiž jaro a s ním i trend námořnických outfitů. Tipy přímo od Lady D jsou tu pro vás!

Celý článek

Hongkong trpí uzavřením obchodů luxusních značek

Hongkong trpí prudkým poklesem ekonomiky. Svůj podíl nese i uzavření obchodů luxusních značek, které často využívají Hongkong jako vstupenku na asijské trhy. Situace začíná být pro spoustu obchodů kritická.

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek