dnes je 08.07.2020 a svátek má Nora

Blanka Matragi oblékla finalistky České Miss

Přidat na Seznam.cz
Tomu však předcházel náročný fitting v Obecním domě, během něhož Blanka Matragi finalistkám udílela cenné rady.
Česká Miss 2016

Osobní setkání s Blankou Matragi je vždy velkým potěšením a poctou, kterou však ne každý na vlastní kůži zažije, pokud tedy nepatří ať už ke stálé či jen příležitostné klientele této proslulé módní návrhářky, jež svou originální tvorbou uchvacuje celý svět.

Proto je nám velkou ctí, že díky práci, která nás tolik naplňuje, i my patříme mezi ty, kterým se této možnosti dostává. A to v co možná největším rozsahu, tak abychom vás mohli vždy včas informovat o novinkách, které se pod rukama této inspirativní dámy právě urodily.

O podobných pocitech by ale mohly otevřeně promluvit i finalistky jediné národní soutěže krásy Česká Miss, které právě v těchto dnech rukama Blanky Matragi osobně prochází, neboť česká módní návrhářka do letošního ročníku soutěže, jehož finálový večer proběhne již tuto sobotu 2. dubna, vstoupila nejen jako člen odborné poroty, ale z celkem pochopitelných důvodů se zde realizuje i coby oficiální Fashion partner.

Díky tomu se dívky mohly s paní Blankou nejen osobně poznat, ale i obléknout prvotřídní společenské róby z její aktuální kolekce ELEMENTS, které módní návrhářka speciálně pro příležitost finálového večera Česká Miss 2016 upraví na míru tak, aby každé finalistce padly co nejdokonaleji. Pokud jste si tedy až do tohoto okamžiku mysleli, že výběr desítky šatů v hodnotě hned několika stovek tisíc korun je něco jednoduchého, pak vás z tohoto omylu jednoduše vyvedeme.

Fitting na prvním místě

Nežli si každá z dívek v prostorách Obecního domu vybrala právě ten svůj kousek, ve kterém se v průběhu slavnostního večera představí, musela se podrobit několika hodinové zkoušce pod odborným dohledem módní návrhářky, která finalistkám udělila i několik cenných rad, nejen jak šaty správně nosit, ale také jak s nimi zacházet při chůzi.

Která z dívek si v šatech od Blanky Matragi dojde pro vytoužený titul královny krásy? To se dozvíme již tuto sobotu.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI BLANKA MATRAGI ČESKÁ MISS ELEMENTS ČESKÁ MISS 2016

Související články

Blanka Matragi: Luxusní povlečení od světoznámé návrhářky se stane klenotem vaší ložnice

Také milujete ten pocit, zachumlat se do čerstvě povlečené peřiny? S limitovanou edicí povlečení módní návrhářky Blanky Matragi se vám bude usínat o to lépe. Povlečení navíc odráží čtyři elementy – vodu, oheň, zemi a vzduch.  

Celý článek

Československý ples, kouzelná noc v obecním domě

Vyvrcholení plesové sezóny si nenechaly ujít významné osobnosti z kultury, vědy, sportu ani z podnikatelské sféry. Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu v pražském Obecním domě zářil všemi barvami a kypřil přepychem. 

Celý článek

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Celý článek

Zajímavosti o značce: Gucci

Když míníme vysokou módu, značka Gucci je jednou z neodmyslitelných částí tohoto nablyštěného světa. Jak se taková legendární ikona zrodila? Kdo stojí za jejím úspěchem?

Celý článek

Designerské sponky do vlasů jsou největším must-have doplňkem sezony

Sponky do vlasů nejsou ničím novým. Oblíbený trend devadesátých let se v minulých sezonách vrátil a jeho obliba stále trvá. Nyní se vyplatí zainvestovat do dražších designerských kousků. 

Celý článek

Skvostná kolekce kožených kabelek Alexander McQueen

Kolekce kožených kabelek, které budete chtít nosit každý den. Originální zpracování i klasické prvky. The Myth - mýtus - z módního domu Alexander McQueen.

Celý článek

Progresivní české a slovenské oděvní značky

Vybrali jsme pro vás tři nejzajímavější české značky, které se specializují na street módu. Pojďte se s námi podrobně podívat na oblečení od My Dear Clothing, Wolfgang a Dear Friends.

Celý článek