dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Blanka Matragi oblékla finalistky České Miss

Přidat na Seznam.cz
Tomu však předcházel náročný fitting v Obecním domě, během něhož Blanka Matragi finalistkám udílela cenné rady.
Česká Miss 2016

Osobní setkání s Blankou Matragi je vždy velkým potěšením a poctou, kterou však ne každý na vlastní kůži zažije, pokud tedy nepatří ať už ke stálé či jen příležitostné klientele této proslulé módní návrhářky, jež svou originální tvorbou uchvacuje celý svět.

Proto je nám velkou ctí, že díky práci, která nás tolik naplňuje, i my patříme mezi ty, kterým se této možnosti dostává. A to v co možná největším rozsahu, tak abychom vás mohli vždy včas informovat o novinkách, které se pod rukama této inspirativní dámy právě urodily.

O podobných pocitech by ale mohly otevřeně promluvit i finalistky jediné národní soutěže krásy Česká Miss, které právě v těchto dnech rukama Blanky Matragi osobně prochází, neboť česká módní návrhářka do letošního ročníku soutěže, jehož finálový večer proběhne již tuto sobotu 2. dubna, vstoupila nejen jako člen odborné poroty, ale z celkem pochopitelných důvodů se zde realizuje i coby oficiální Fashion partner.

Díky tomu se dívky mohly s paní Blankou nejen osobně poznat, ale i obléknout prvotřídní společenské róby z její aktuální kolekce ELEMENTS, které módní návrhářka speciálně pro příležitost finálového večera Česká Miss 2016 upraví na míru tak, aby každé finalistce padly co nejdokonaleji. Pokud jste si tedy až do tohoto okamžiku mysleli, že výběr desítky šatů v hodnotě hned několika stovek tisíc korun je něco jednoduchého, pak vás z tohoto omylu jednoduše vyvedeme.

Fitting na prvním místě

Nežli si každá z dívek v prostorách Obecního domu vybrala právě ten svůj kousek, ve kterém se v průběhu slavnostního večera představí, musela se podrobit několika hodinové zkoušce pod odborným dohledem módní návrhářky, která finalistkám udělila i několik cenných rad, nejen jak šaty správně nosit, ale také jak s nimi zacházet při chůzi.

Která z dívek si v šatech od Blanky Matragi dojde pro vytoužený titul královny krásy? To se dozvíme již tuto sobotu.

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI BLANKA MATRAGI ČESKÁ MISS ELEMENTS ČESKÁ MISS 2016

Související články

Mladí návrháři z UTB a TUL přemýšlí nad identitou člověka i historií

Přehlídkový den 6. září na MBPFW přinesl tvorbu dalších módních návrhářů a zástupců předních textilních škol u nás. Jejich alternativní pohled i kreativita uchvátila nejen obecenstvo ale i samotné mistry návrhářského řemesla.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek

Chanel představil jarní kampaň v hlavní roli s Charlotte Casiraghi, dcerou monacké princezny

Kreativní ředitelka Virginie Viard představila novou múzu a ambasadorku módního domu Chanel. Je jí dcera monacké princezny Caroline a vnučka již zesnulé Grace Kelly - Charlotte Casiraghi. 

Celý článek

Hermès představil novou verzi nadčasových hodinek Nantucket

Francouzský módní dům Hermès vytvořil zcela novou verzi hodinek, která v sobě snoubí dva ikonické modely. Jedním z nich jsou obdélníkové hodinky a druhým řetězový řemínek. 

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA JITKA KLETT SI VYBRALA JAKO TVÁŘ KAMPANĚ KAROLÍNU BOSÁKOVOU

Ne náhodou si známá módní návrhářka Jitka Klett vybrala pro představení své nové kolekce významný den 17. listopadu. V kolekci tak mimo jiné najdete propojení symbolů české i slovenské vlajky, stejně jako to, co nás spojuje v těchto časech.

Celý článek

MBPFW: Vanda Janda předvedla dramatické siluety i hravé barvy

Poslední přehlídkový den pražského týdne módy předvedla svou kolekci i čerstvě třiadvacetiletá návrhářka Vanda Janda. Při vytváření kolekce se inspirovala divami, které ji nejvíce inspirují, a především pak svou babičkou Alicijou. 

Celý článek

Blanka Matragi: Luxusní povlečení od světoznámé návrhářky se stane klenotem vaší ložnice

Také milujete ten pocit, zachumlat se do čerstvě povlečené peřiny? S limitovanou edicí povlečení módní návrhářky Blanky Matragi se vám bude usínat o to lépe. Povlečení navíc odráží čtyři elementy – vodu, oheň, zemi a vzduch.  

Celý článek