dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Christina Applegate: Hollywoodská hvězda „bez závazků“

Přidat na Seznam.cz
Christina Applegate začala svoji dráhu v úspěšném seriálu Ženatý se závazky

Christina Applegate začala svoji dráhu ve velmi úspěšném seriálu Ženatý se závazky, kde ztvárnila mladou, krásnou a poněkud hloupou Kelly Bundy. Poté se její role začaly měnit a dokonce i druh filmů, do kterých byla obsazovaná. Prohlédněte si její účesy v naší fotogalerii.

Povolání celebrity: Herečka, zpěvačka
Datum narození: 25. 11. 1971
Místo narození: Hollywood, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 165 cm

Filmografie 2009 - Alvin a Chipmunkové 2 (Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel), role:Jeanette, 2007- Samantha Who?, role:Samantha, 2005 - Deník (Suzanne's Diary for Nicholas), role:Dr. Suzanne Bedford, 2004 - Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (Anchorman: The Legend of Ron Burgundy), role:Veronica Corningstone, 2004 - Máš padáka! (Employee of the Month), role:Sara Goodwin, 2004 - Přežít Vánoce (Surviving Christmas), role:Alicia Valco, 2004 - Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie, role:Veronica Corningstone, 2003 - Letuška první třídy (View from the Top), role:Christine Montgomery, 2003 - Wonderland Masakr (Wonderland), role:Susan Launius, 2002 - Prostě sexy (The Sweetest Thing), role:Courtney Rockcliffe, 2001 - Návštěvníci: Cesta do Ameriky (Just Visiting), role:Julia Malfete / Princess Rosalind, 2001 - Žabí princ v New Yorku (Prince Charming), role:Kate, 1998 - Maffiósso (Jane Austen's Mafia!), role:Diane Steen, 1998 - Big Hit (The Big Hit), role:Pam Shulman, 1997 - Zkurvená nuda (Nowhere), role:Dingbat, 1996 - Mars útočí (Mars Attacks!), role:Sharona, 1995 - Across the Moon, role:Kathy, 1994 - Přátelé (Friends), role:Amy Green, 1991 - Neříkejte mamince, že pečovatelka zemřela (Don't Tell Mom the Babysitter's Dead), role:Sue Ellen Crandell, 1988 - Dance 'Til Dawn, role:Patrice Johnson, 1987 - Ženatý se závazky (Married with Children), role:Kelly Bundy.

 

Zdroj fotografií: Google.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY VÁNOCE CHRISTINA APPLEGATE

Související články

Připravte své vlasy na podzimní radovánky

Vrátily jste se z letní dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim dopřát zaslouženou péči.

Celý článek

Petra Měchurová radí jak na to, aby si i vaše vlasy užily léto 

Horko, slunce, mořská sůl nebo chlorovaná voda – to vše jsou faktory, které na naše vlasy rozhodně nepůsobí blahodárně. A právě proto bychom o ně měly obzvláště v letních měsících dobře pečovat. Jak docílit toho, abychom na podzim nemusely zničené vlasy radikálně stříhat a nejen to, jsme se ptali přední české kadeřnice Petry Měchurové. 

Celý článek

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Trendy outfity pro Štědrovečerní den

Vánoce se kvapem blíží, tak se nezapomeňte na tento speciální den vymódit. Vánoční outfit už dávno není jen pletený svetr nebo pyžamový komplet. Chce to trochu blyštivější a stylovější kousky.

Celý článek