dnes je 20.02.2020 a svátek má Oldřich

Dobročinné Vánoce v DUŠNÍ 3

Přidat na Seznam.cz
Třídenní vánoční bazar v butiku DUŠNÍ 3 už klepe na dveře. Uděláte si čas na nákup a dobrou věc zároveň?

Multibrandový butik DUŠNÍ 3 pořádá další vánoční bazar. Pokud se v ulici Dušní na vánoční bazar mezi 27. a 29. listopadem stavíte, budete si moci vybrat mezi oblečením, obuví, šperky a dalšími módními doplňky vybraných značek. Jestli tak máte zálusk na kousek od stvořitelky zavinovacích šatů Diane von Furstenberg, královny punku Vivienne Westwood, trendy Victorie Beckham či nadčasového Helmuta Langa, program na konci listopadu máte jasný. A zaujmout vás mohou i další značky, které v rámci vánočního bazaru bude DUŠNÍ 3 nabízet. Nejsou u nás třeba zatím tolik známé, ale zaručujeme vám, že si vyberete i mezi nimi. 

Slevy se po celé tři dny budou u vybraných kousků pohybovat mezi 50 % a 90 %. V pátek a v sobotu se v butiku můžete stavit od 10 do 19 hodin, v neděli od 11 do 18 hodin.

A protože jsou Vánoce, výtěžek z každého nákupu podpoří charitativní projekt určený matkám s dětmi v azylových domech MADE BY modelky Terezy Maxové. Díky projektu se pro ženy v nelehké životní situaci mohou pořádat kurzy a pomáhá se jim s uplatněním a návratem do běžného života, který je pro většinu z nás samozřejmostí. Nadace Terezy Maxové dětem toho má za sebou už hodně dobrého, tak proč si neudělat radost krásným dárkem k Vánocům a zároveň pomoci? S Terezou Maxovou se butik spojil i minulý rok a pro její projekt se vybralo 58 410 korun. Letos si navíc budete moci pořídit i výrobky přímo od žen z azylových domů nebo charitativní předměty z dalšího projektu Terezy s názvem Teribear.

Foto: DUŠNÍ3

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DUSNI3 DUŠNÍ 3 VIVIENNE WESTWOOD VICTORIA BECKHAM HELMUT LANG TEREZA MAXOVÁ

Související články

Sedací souprava Autentico je moderním a pohodlným doplňkem, který se vám jen tak neokouká

Ne každý se oddává designovým výstřelkům v bytových doplňcích a nábytku. I přesto však můžete spojit aktuální novinky s „hudbou budoucnosti“. Tedy, abyste tomu dobře rozuměli, jsou sedačky, které jsou moderní dnes, ale budou tradičním doplňkem i za deset let.

Celý článek

Victoria Beckham začala revoluci v sukních, v Londýně ji byla podpořit celá rodina

Návrhářka Victoria Beckham spustila ve své podzimní kolekci novinku. Na londýnském týdnu módy představila show nabitou sukněmi nad kolena s barevnými svetříky, blůzkami a buržoazními pásky. Na přehlídce návrhářku podporovali i její nejbližší, včetně slavného fotbalisty Davida Beckhama.

Celý článek

Příběh jedněch džín z fast fashion řetězce

Odkud je bavlna, ze které se džíny šijí, jakými chemickými procesy se upravuje, odkud cestují kovové komponenty, kdo nám šije oblečení a jak je možné, že stojí tak málo? Pokud si stále nejste jisti, jestli chcete investovat do lokálních a udržitelných značek, tady najdete několik důvodů.

 

Celý článek

BONNIE & CLYDE jsou křesla, která budou v interiéru náležitě obdivována

Napadlo vás někdy, že křesla mohou být víc než jenom praktickým doplňkem obývacího pokoje či pracovny? Že křesla mohou mít svůj příběh, vyzařovat odvážností a být ikonická? Jestli ne, pak vás o tom křesla BONNIE & CLYDE od Fera Mikloška rychle přesvědčí.

 

Celý článek
Barevné kalhoty

Nebojte se barevných kalhot

Vyzývavá červená oživená romantickou růžovou nebo elegantní fuchsiová v kombinaci písečné žluté. Nebojte se barevných kalhot! Naučíme je vás nosit a barevně je kombinovat.

Celý článek

Obuj se jako Rihanna

V módním světě existuje mnoho vzorů, které denně inspirují milióny lidí po celém světě ať už svými outfity nebo velkými činy. A co teprve když jde o takové vzory, které jsou kombinací obojího? Značka Puma volí pro své nové kolekce přesně takové ambasadorky!

Celý článek

Premium Outlet Prague Airport: 200 prémiových značek na jednom místě!

Stovky oblíbených značek a desítky obchodů s tak lákavou nabídkou sortimentu, že jí lze jen stěží odolat – přesně takový je Premium Outlet Prague Airport.

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek