dnes je 16.07.2019 a svátek má Luboš

Dobročinné Vánoce v DUŠNÍ 3

Přidat na Seznam.cz
Třídenní vánoční bazar v butiku DUŠNÍ 3 už klepe na dveře. Uděláte si čas na nákup a dobrou věc zároveň?

Multibrandový butik DUŠNÍ 3 pořádá další vánoční bazar. Pokud se v ulici Dušní na vánoční bazar mezi 27. a 29. listopadem stavíte, budete si moci vybrat mezi oblečením, obuví, šperky a dalšími módními doplňky vybraných značek. Jestli tak máte zálusk na kousek od stvořitelky zavinovacích šatů Diane von Furstenberg, královny punku Vivienne Westwood, trendy Victorie Beckham či nadčasového Helmuta Langa, program na konci listopadu máte jasný. A zaujmout vás mohou i další značky, které v rámci vánočního bazaru bude DUŠNÍ 3 nabízet. Nejsou u nás třeba zatím tolik známé, ale zaručujeme vám, že si vyberete i mezi nimi. 

Slevy se po celé tři dny budou u vybraných kousků pohybovat mezi 50 % a 90 %. V pátek a v sobotu se v butiku můžete stavit od 10 do 19 hodin, v neděli od 11 do 18 hodin.

A protože jsou Vánoce, výtěžek z každého nákupu podpoří charitativní projekt určený matkám s dětmi v azylových domech MADE BY modelky Terezy Maxové. Díky projektu se pro ženy v nelehké životní situaci mohou pořádat kurzy a pomáhá se jim s uplatněním a návratem do běžného života, který je pro většinu z nás samozřejmostí. Nadace Terezy Maxové dětem toho má za sebou už hodně dobrého, tak proč si neudělat radost krásným dárkem k Vánocům a zároveň pomoci? S Terezou Maxovou se butik spojil i minulý rok a pro její projekt se vybralo 58 410 korun. Letos si navíc budete moci pořídit i výrobky přímo od žen z azylových domů nebo charitativní předměty z dalšího projektu Terezy s názvem Teribear.

Foto: DUŠNÍ3

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD DUSNI3 DUŠNÍ 3 VIVIENNE WESTWOOD VICTORIA BECKHAM HELMUT LANG TEREZA MAXOVÁ

Související články

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na pláži zazáříte. Už se těšíte?

Koupací sezóna je tady! Ať už se chystáte na dovolenou k moři, nebo jen o víkendu k jezeru, letošní plavkové trendy si zamilujete. Sexy jednodílné, retro, zvířecí potisk, průstřihy… Ještě nevíte, v čem půjdete na pláž?  Zrekapitulujte si s námi nejžhavější trendy.

Celý článek

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Celý článek

O lásce, svatebních špercích i darech je blížící se výstava Snoubení

Chcete být originální a hledáte způsob, jak věnovat jedinečný svatební dar? Nebo snad chcete požádat svou lásku o ruku? Možná vás výstava, která proběhne již za pár dní v Praze, dostatečně motivuje.

Celý článek