dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

F&F HOME designové kolekce, se kterými můžete cestovat v čase

Přidat na Seznam.cz
Nejnovější kolekce, které jsou k dostání v HOME sekci obchodu F&F, Vám pomůžou cestovat v čase. RETRO design i kolekci Modrá laguna si jistě zamilujete.

Retro padesátých let dvacátého století - to je téma nejnovější kolekce bytových doplňků, kterou si F&F HOME připravilo. Většina z nás si už tento styl vybavuje jen z televize, přesto má stále mnoho příznivců. F&F do své kolekce zahrnulo typické prvky té doby v pestrých barvách. Navíc nemusíte mít ve stylu padesátek zařízený celý byt, aby se vám jeden nebo dva doplňky hodily. Geometricky laděné polštářky nebo krychlové svíčky se jistě hodí do jakéhokoli interiéru.

Modrá laguna je jméno druhé z aktuálních trendových kolekcí v oddělené F&F HOME. Jak již z názvu vyplývá, doplňky jsou laděny do barev vody. Najdete tu abstraktní zpracování polštářů v modré, fialové a zelené nebo krásně vystínované sklo na pití. Kolekce se skvěle hodí na zahrádku do teplých letních večerů i do pohodlí vaší ložnice. 

Zdroj: ffmoda.cz

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN BYTOVÉ DOPLŇKY BYTOVÝ DESIGN F&F RETRO DESIGN POLŠTÁŘE SVÍČKY

Související články

Ušetřete místo v domácnosti pomocí praktických úložných prostorů

V domácnosti se často setkáváme s jedním velkým problémem. Nemáme dostatek místa na všechny naše věci. Problém nemusí být jen v jejich množství nebo v malých rozměrech bytu. Kamenem úrazu může být nesprávné využití místa. Namísto velkých a masivních skříní vyzkoušejte praktické úložné prostory.

Celý článek

Proč všichni milujeme retro plus sized šaty

Zdá se vám slovní spojení "návrat retra" jako otřepané sezónní klišé. Tak pozor! Toto retro nikdy nezmizelo a bude tu napořád. Řeč je o plus sized šatech v designu retra. Doba prostě přeje křivkám.

Celý článek
Jarní odměna

Od sebe pro sebe. Je čas na odměnu!

Je čas na jarní odměnu! Zasloužíte si ji vy, vaše tělo i pleť, ale také váš šatník a domov. Velikonoční čas volá po změně, tak ji nechte dveře dokořán.

Celý článek

Stylový interiér v bílé barvě zimy

Chcete mít krásný interiér? Pak zvolte bílou barvu. Opticky zvětšuje prostor a vše vypadá mnohem více čistější a vzdušnější. Bílá přináší zajímavou harmonii v celém domě či bytu a vytváří tak krásný domov. Pojďte se s námi inspirovat.

Celý článek

Největší trendy v oblasti interiéru pro rok 2020

Stejně jako ve světě módy, tak i v jiných oblastech se trendy mění každou sezónu. Jinak tomu není ani u trendů spojených s designem a interiérem. Jak tomu bude tento rok?

Celý článek

Romantickou atmosféru, nejenom na svátek zamilovaných, navodí svíčky

Den svatého Valentýna je o lásce, romantice a strávení cenného času s tím, koho máme rádi. Znáte lepší způsob, jak podtrhnout romantickou atmosféru než krásnou svíčkou?

Celý článek

Svíčka jako skvělý vánoční dárek a designový prvek na každou příležitost

Svíčky jsou krásným designovým prvkem, zvláště pak v čase Vánoc. Hodí se i při jiných příležitostech a jen na vás, které zvolíte. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak si moderně zpříjemnit prostředí pomocí svíček.

Celý článek
Tipy na dárky pro maminky

Vánoční tipy na dárky pro maminky aneb Vykouzlete úsměv na tváři těm nejmilovanějším

Jsou starostlivé, pečující, podporující, milující a krásné. Maminky. Jedny z nejdůležitějších osob v našem životě. Dokažte jim, jak vám na nich záleží a vytvořte jim v tom nejkrásnějším období v roce úsměv na tváři.

Celý článek