dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Forever Better Together: PUMA se spojuje s komunikační agenturou Bison&Rose

Přidat na Seznam.cz
Na podzim loňského roku si značka Puma vybrala pro komunikaci v kategorii run/train a lifestyle českou komunikační agenturu Bison&Rose. Od ledna 2022 tedy začne jejich spolupráce, jejíž motto zní Forever Better Together.

 

Značka PUMA je odjakživa spojená se sportem. V průběhu více než 70 let se PUMA zapsala do historie jako partner nejrychlejších sportovců planety. Ať už jde o sporty jako fotbal, běh a trénink, golf, basketbal nebo motoristický sport, PUMA je obohacuje originálními produkty, které těží inspiraci ve výkonnostním sportu i životním stylu a jsou dokonalé jak svojí funkčností, tak originálním designem, který boří zažité mýty a posouvají hranice konvenčního designu. Součástí mise značky je také široká škála témat udržitelnosti, na kterých PUMA kontinuálně pracuje tak, aby byla její činnost v souladu s cíli udržitelného rozvoje Organizace spojených národů. 

Bison & Rose je významná česká komunikační agentura, která poskytuje servis interní a externí komunikace významným mezinárodním i tuzemským společnostem a značkám. Pro PUMU bude zajišťovat PR servis pro kategorii run/train a lifestyle zahrnující produktovou komunikaci, komplexní media relations, krizovou komunikaci a influencer’s marketing. Spolupráci s PUMOU bude zajišťovat agenturní tým Veroniky Deckerové v čele s Lucií Fialíkovou. „V komunikaci je vždy velmi důležité, když partneři vzájemně rezonují, a to se v tomto případě děje. Proto jsem velmi ráda, že taková inspirativní značka, jakou PUMA nesporně je, vložila do našeho týmu svoji důvěru a že budeme mít příležitost podílet se na její komunikačním směřovaní,“ říká Veronika Deckerová, Senior Consultant agentury Bison & Rose.

„Hledali jsme agenturu, která bude rozumět našim hodnotám, historii a dědictví značky a zároveň bude přicházet s inovativními nápady a aktivně vyhledávat PR příležitosti ve stávajících i nových oblastech. Tým B&R nás zaujal nejen originálně zpracovanou tendrovou nabídkou, ale také portfoliem svých služeb a zkušenostmi. V Bisonech jsme našli mnohem více, než bylo původním záměrem tendru,“ říká Katarzyna Weslawowicz, Head of Marketing PUMA Eastern Europe.

Na českém trhu se PUMA věnuje nejen podpoře začínajících talentů. V rámci projektu PUMA Heroes ve spolupráci s ambasadorem Benem Cristovao vybrala čtyři mladé kreativce, kterým pomáhá nastartovat kariéru. Brand se dlouhodobě věnuje spolupráci s umělci a dalšími značkami i na globální úrovni. Například loni byl uveden v první sólové spolupráci se zpěvačkou a módní ikonou Dua Lipou nový model tenisek Mayze, který propojuje retro klasiku značky s novými trendy. Mayze je součástí iniciativy PUMA SHE MOVES US, která prostřednictvím svých ambasadorek oslavuje ženy, posouvající svět umění a sportu kupředu a svou energií inspirují ostatní ženy po celém světě. PUMA posouvá hranice inspirace ještě dále. Jako reakci na současnou pandemickou situaci, kterou mnozí považují za jedno z nejnáročnějších období, rozběhla kampaň “ONLY SEE GREAT”. Cílem roční kampaně je skrze globální ambasadory sdílet optimistické vize a zdůrazňovat sílu víry v sebe sama.

Zdroj: Bison & Rose

Přidat na Seznam.cz
BOTY A OBUV PUMA BĚŽECKÉ BOTY

Související články

Boty na léto

NADČASOVÁ KAPSULOVÁ KOLEKCE CCC JENNY FAIRY

Trendy řetízky a holografické sandálky nejsou jen záležitostí jednoho léta. Nadčasová kapsulová kolekce Janny Fairy Soft Chains a Rainbow Forever je další letní must have.

Celý článek
Sportovní móda

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.

Celý článek
Boty a obuv

SPRANDI TAKE CARE DAY S CCC KLUBEM

Být členem klubu CCC má výhody v podobě slev, ale také se můžete zúčastnit zajímavých akcí. Pojďte si prohlédnout, jaké odpoledne CCC ve spolupráci se značkou SPRANDI připravilo v rámci Take Care Day.

Celý článek
Boty a obuv

NEW BALANCE OSLAVUJE GREY DAY

Pro značku New Balance je symbolem šedá barva, která je trvalým elementem této značky. Letos si na oslavu tohoto odkazu připravila značka New Balance speciální edici obuvi a oblečení, které spojuje legendární šedá barva.

Celý článek

Jak módně sladit boty a kabelku se zbytkem vašeho outfitu?

Jestli-že chcete být trendy, bude dobré, když budete znát základní módní pravidla pro vytváření outfitů. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jak to udělat, aby byly vaše doplňky plně kompatibilní se zbytkem elegantního i sportovního outfitu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek
CONVERSE X IBN JASPER

CONVERSE X IBN JASPER ONE STAR

Přípravte se na Adrenalinem nabitou kolaboraci legendy jménem Converse s designérem Ibn Jasperem. Propojení inspirace v motoristických sportech se skejtovým dědictvím historické společnosti Converse bude skutečně jízda.

 

Celý článek

REALITA V NOVÉM POJETÍ – DIXIE D'AMELIO NOSÍ NOVÉ PUMA KOSMO RIDER

Globální sportovní značka PUMA pokračuje v rozšiřování své Rider kolekce s nejnovější dámskou verzí Kosmo Rider, která je stylovým přírůstkem podporujícím téma sebevyjádření.

Celý článek

Dámské boty, které by měla mít ve svém šatníku každá stylová žena

Chceme-li vypadat stylově, měly bychom do našich outfitů zvolit také trendy boty. Na následujících řádcích vám prozradíme, podle čeho dámské boty vybírat, aby byl náš outfit vyšperkovaný do posledního detailu. Čtěte a inspirujte se s námi!

Celý článek