dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Hermés představuje novou kolekci šperků 2014

Přidat na Seznam.cz
Kolekce vychází z dlouholeté tradice používání nejkvalitnějších materiálů a exotických motivů

Když se řekne Hermés, každý si hned vybaví luxusní kabelky Birkinky. Luxusem oplývá také kolekce šperků a bižuterie této značky.
Nová kolekce je inspirována divokou džunglí a zároveň uměleckou tvorbou slavného malíře Henriho Rouseaua.

Pro výrobu šperků jsou využívány nejkvalitnější materiály, jimiž jsou zlato, stříbro a diamanty. O nejvyšší kvalitě svědčí samotné zpracování.

Hermés vytváří neobvyklé kombinace materiálů, například spojení exotických kůží s kovem a diamanty, ovšem výsledek je více než dobrý.

Kožené a smaltové doplňky hýří barvami a exotickými tvary. V barvách převažují jasné odstíny zelené a oranžové oživené nebesky modrou, smetanovou a černou.

Z části je kolekce určená také mužům. Jedná se především o náramky, řetízky a manžetové knoflíčky.

Zajímavé jsou také originální doplňky, které se jen tak nevidí. Například hřebínky do vlasů nebo kožené náušnice.

Svou originalitou poskytují své nositelce dostatečnou anonymitu a zároveň potřebnou dávku luxusu.

Zdroj: hermes.com

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY HERMÉS SMALT NÁRAMKY ŘETÍZKY KNOFLÍČKY NÁUŠNICE LUXUS

Související články

Objevte kouzlo módních doplňků

Zdá se vám, že nosíte stále pár kousků oblečení dokola a ráda byste svůj outfit oživila? Nemusíte nutně nakupovat nové a nové oblečení. Stačí zvolit vhodný doplněk, díky němuž vykouzlíte oděvu svěží vzhled.

Celý článek

Osvěžující spojení Veuve Clicquot se značkou trendy barevných pláštěnek K-WAY®

V jedné z neočekávaných spolupráci sezóny se setkalo slunce s deštěm. Šampaňský dům Veuve Clicquot, proslulý svou ikonicky žlutou vinětou připomínající sluneční záři, se spojil se značkou pestrobarevných trendy pláštěnek K-WAY®.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Herečka Lily Collins je novou ambasadorkou domu Cartier

Svobodomyslná, energická a autentická, kdo jiný by lépe ztělesnil kreativní dualitu kolekce nových šperků Clash [Un]Limited i francouzský neoklasicismus kabelky Double C de Cartier.

Celý článek

Irský herec Cillian Murphy vypráví příběh prostřednictvím nové kampaně značky Montblanc

Kolekce UltraBlack odkrývá styl jako módní vyjádření a zároveň v sobě ukrývá příběh dvou výjimečných osobností, se kterými značka nově navázala spolupráci. Mezi nimi zejména se hvězdou seriálu Peaky Blinders.

Celý článek

Česká značka FOLBEUR zahalila kabelku MACARON GRAND ORO do zlatého kování

Kabelka ze zlata? Přesně takovou si teď můžete pořídit z řady menších kabelek v kolekci Folbeur Macaron Grand. Tato česká značka zná touhy žen velice dobře.

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek