dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Holky jako proutek třeste se, je tu tučná dávka REBELIE!

Přidat na Seznam.cz
Gotické šperky, výrazné líčení a divoké účesy v jakých se předvedly holky krev a mlíko, vás pořádně překvapí. Finalistky MISS Prima křivky 2016 předvedly pózy o hodně jiné než kdy před tím.

Kompletní dvanáctka kandidátek o korunku pro nejlepší plnoštíhlou krásku je opět tady a s ní i málokterým z nás očekávané snímky. Tentokrát jsou o poznání jiné, než kdy před tím. Tématem letošního ročníku je totiž „REBELIE“, která je cítit všude kolem.

Gotické šperky z dílny Angel Beads, výrazné líčení a divoké účesy, danou tématiku v soutěži MISS Prima křivky dosud nevídanou, ještě více umocňují.

Ač pro někoho možná příliš spoře oděné, přesto ve Venušině měřítku dokonalé schovanky organizátorky soutěže, Markéty Zámyslické, se svými přednostmi vytasily na profesionálních snímcích fotografky Lucie Kout.

   

   

   

Že to oblým ženám v plážových šatech nesluší? Omyl, "REBELKY" MISS Prima křivky 2016 jsou v nich k nakousnutí! VRRRRR….

Pokud si však někdo myslel, že je to snad vše, šeredně se mýlil. Tyhle plnoštíhlé krásky jdoucí s kůží na trh to totiž berou víc než vážně a jako pravé boubelaté rebelky dávají své kypré tvary na odiv celému národu v plážových šatech Ulla Popken, jež v kombinaci s výrazným make-upem a originálními účesy, dokonale podtrhují jejich ženskou podstatu, která bude velkým trumfem každé jednotlivé dívky i v samotném Finále Miss Prima křivky 2016, jenž proběhne 20. 9. 2016 v divadle Broadway.

 

Přidat na Seznam.cz
SOUTĚŽ KRÁSY ZE SPOLEČNOSTI MISS PRIMA KŘIVKY PLNOŠTÍHLÉ ŽENY MISS PRIMA KŘIVKY 2016 LEONA ŠENKOVÁ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek