dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Jak vypadá nový byt tenisové hvězdy Novaka Djokovice?

Přidat na Seznam.cz
Na prosluněné pláži Miami vyrostl nový bytový dům a jedním z prvních prominentních obyvatel bude tenisová legenda Novak Djokovic. 

Tenista Novak Djokovic se svou manželkou Jelenou a dvouletým synem jsou doma v Monacu, ale i tak si koupili nový byt na pláži města Miami, který možná budou využívat pouze občasně. Nový bytový dům Eighty Seven Park je pro používání přizpůsoben tak, aby příliš neubližoval přírodě. Jako hlavní architekti volili čistou linii skla, která se ztotožňuje se životním stylem samotného Djokovice. Ten je znám pro své lpění na preciznosti a čistotě kolem sebe. Rodina slavného tenisty si bude užívat naprosto skvostné výhledy na oceán, protože okolo celého domu se vinou prostorné balkóny. Jednoduchost, světlé barvy, čistota a dostatek prostoru jsou hesla, která přesně vystihují celou stavbu. 

  

  

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ DOMY JAK BYDLÍ CELEBRITY NOVAK DJOKOVIC MIAMI LUXUSNÍ BYDLENÍ BYT INTERIÉROVÝ DESIGN

Související články

Jak se k situaci na Ukrajině staví světové módní značky

Situace na Ukrajině se dotkla asi každého z nás a dále eskaluje, jak se k tomu staví módní svět? Někteří módní giganti prvně mlčeli, pak začali konat. Jak se známé módní domy postavily k situaci na Ukrajině a co poskytly na zlepšení situace?

Celý článek

Milan Fashion Week: Návrháři značky Prada připravili kolekci plnou znovuprobuzení

Spojení sil Miuccii Prada a Rafa Simonse bylo jednoznačně velmi dobrým krokem. Dalším důkazem toho je aktuální kolekce představená na Milan Fashion Week.

Celý článek

Milan Fashion Week: Kreativní návrhář Fendi čerpal z historie samotné značky

Jakoby se Kim Jones v pozici hlavního návrháře značky Fendi začal skutečně rozehřívat. V čele s Bellou Hadid představil kolekci vyšperkovanou do posledního detailu.

Celý článek

Mladý návrhář Ives Conner představil na London Fashion Week upcyklovanou kolekci

Premiéru v rámci módního týdne v Londýně si vyzkoušel i návrhář těsně po studiích, Ives Conner. Mnohým svým profesně starším kolegům jasně ukázal, jak neplýtvat materiály a myslet víc ekologicky.

Celý článek

Jason Wu ve své podzimní kolekci na NYFW cílil na ultra-ženskou siluetu

Občas zapomínáme, že i obyčejné kousky mohou být zajímavé, což nám připomněl návrhář Jason Wu v rámci New York Fashion Weeku.

Celý článek

Bytové doplňky: Jak jednoduše a levně oživit váš domov

Posledních pár měsíců jsme trávili doma mnohem více času než kdykoli předtím, a tak spousta z nás začala o svůj domov mnohem více pečovat. Zvelebovat a upravovat.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek