dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Jak vypadá nový byt tenisové hvězdy Novaka Djokovice?

Přidat na Seznam.cz
Na prosluněné pláži Miami vyrostl nový bytový dům a jedním z prvních prominentních obyvatel bude tenisová legenda Novak Djokovic. 

Tenista Novak Djokovic se svou manželkou Jelenou a dvouletým synem jsou doma v Monacu, ale i tak si koupili nový byt na pláži města Miami, který možná budou využívat pouze občasně. Nový bytový dům Eighty Seven Park je pro používání přizpůsoben tak, aby příliš neubližoval přírodě. Jako hlavní architekti volili čistou linii skla, která se ztotožňuje se životním stylem samotného Djokovice. Ten je znám pro své lpění na preciznosti a čistotě kolem sebe. Rodina slavného tenisty si bude užívat naprosto skvostné výhledy na oceán, protože okolo celého domu se vinou prostorné balkóny. Jednoduchost, světlé barvy, čistota a dostatek prostoru jsou hesla, která přesně vystihují celou stavbu. 

  

  

elledecor.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ DOMY JAK BYDLÍ CELEBRITY NOVAK DJOKOVIC MIAMI LUXUSNÍ BYDLENÍ BYT INTERIÉROVÝ DESIGN

Související články

Bytové doplňky: Jak jednoduše a levně oživit váš domov

Posledních pár měsíců jsme trávili doma mnohem více času než kdykoli předtím, a tak spousta z nás začala o svůj domov mnohem více pečovat. Zvelebovat a upravovat.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Giorgio Armani nechal přehlídku své nové kolekce vysílat v italské národní televizi v hlavním vysílacím čase

V časech pandemie to nemá módní průmysl lehké. Z milánského Fashion Weeku se odhlásila většina učinkujících, a i sami organizátoři se velmi obávali toho, jak to v Miláně bude nebo nebude probíhat. Giorgio Armani, italský národní poklad, se ale rozhodl přiblížit svým lidem.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Pánská kolekce Louis Vuitton v Tokiu v říši divů

Virgil Abloh je již několik let kreativním ředitelem značky Louis Vuitton pro pánské oblečení. Jako celý módní svět, i značka Louis Vuitton byla zasažena celosvětovou pandemií. Virgil Abloh však svou tvorbu nezastavil, a tak můžeme vidět jeho unikátní jarní kolekci 2021.

Celý článek

Ikonické módní přehlídky, které definují osmdesátá léta

Divoké osmdesátky byly dekádou extravagantnosti. Zvlášť co se týče módních přehlídek. Je na čase, připomenout si ty nejpamátnější, které dokonale definují osmdesátá léta. 

Celý článek

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Jak koronavirus mění módní průmysl

Ještě před několika týdny bylo otevřené zákulisí několika módních přehlídek. Dnes, o pouhý měsíc později, nepředstavitelná věc. Koronavirus COVID-19 zastavil život téměř celého světa. Jaký dopad to má nyní na módní průmysl?

Celý článek