dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Přidat na Seznam.cz
Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

zdroj foto: pexels.com

Léto volá po nějakém krásném šperku, tak z čeho všeho můžete vybírat? Dáváte přednost výrazným kouskům nebo minimalistickému vzhledu? Možná jste spíše přírodní typ nebo chcete více poukázat na své ženství a něžnost. To vše můžete pomocí šperků vyjádřit. Nechte je mluvit za vás!

Ženské tělo

Od léta jsou nejvíce trendy šperky s motivy těla, a to především ženského těla. Jedná se o smyslné tvary, jakou jsou ruce, prsa, zadek nebo oči. Šperky poukazují na ženskou krásu a zároveň oslavují intimitu, sexualitu a sílu ženství. Co říkáte na náhrdelníky nebo náramky s tímto motivem? Pokud se vám zamlouvají, tak značka má i originální kousky, jako je například váza ve tvaru ženského těla.

 

Oheň nebo voda

Pro všechny rebelky. Dalším oblíbeným hitem jsou přírodní živly. Mezi nejžádanější patří nebezpečný oheň nebo divoká voda. Jsou to ideální šperky pro pohodové letní dny. Kdo by nemiloval přírodní motivy? Mimo jiné mají i šperky s motivy meditace, vesmíru, slunce, měsíce či lunárního kalendáře.

 

Nevšední perly

Značka Antipearle, která nechybí na fotkách žádné známé influencerky. Jedná se o krásné perlové šperky v originálním pojetí. Promyšlené kombinace se zlatem nebo stříbrem s nevšedními tvary vás dostanou. Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků stojí česká designérka a fotografka Markéta Dlouhá Márová.

 

Duhové barvy

Možností číslo čtyři jsou pro vás pastelové barvy, které připomínají sladké bonbóny nebo osvěžující zmrzlinu. Čím výraznější a barevnější jsou, tím lépe. V těchto špercích se nenajde žádná minimalistka, ale žena, která má ráda výrazné šperky.

 

Šátky, šátky a zase šátky

Je snad něco roztomilejšího a zároveň sexy než šátek ve vlasech? Krásně rozzáří váš outfit, především pokud máte ve zvyku nosit jednu barvu. Šátek si můžete jen tak zavázat do vlasů, stáhnout do culíku nebo vytvořit originální drdol. V létě jako pokrývka hlavy není vůbec k zahození! Máte už i vy svůj šátek?

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY DOPLŇKY A ŠPERKY ŠÁTEK DO VLASŮ LETNÍ TRENDY ŠPERKY NA LÉTO PERLY ANTIPEARLE

Související články

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek