dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Jakub Polanka předvedl na MBPFW velkolepou show hodnou pokloně!

Přidat na Seznam.cz
Jeden z nejlepších českých módních návrhářů, který patří mezi klenoty pražského Mercedes-Benz Fashion Weeku a ani letos mu tento titul nikdo nevyfoukl. Jeho smysl pro módu je prostě na špici!

Jakub Polanka je známý svou spoluprací s předními francouzskými módními domy, nápaditostí, stylem a jako vůbec první Čech vystudoval pařížský Insitut Francais de la Mode, tedy jednu z nejprestižnějších škol oděvního průmyslu ve světě. Navíc v Paříži spolupracoval s prestižním studiem Peclers Paris, designerským studiem Philippa Starcka a s luxusními světovými módními domy, jako je Louis Vuitton a Hermés.

Finalista Mango Fashion Awards, designér roku na Czech Grand Design a laureát ocenění Huberta de Givenchy, je jedním z nejnadějnějších talentů mladé generace, což se jasně zobrazuje v jeho tvorbě.

Jakub je mladý a talentovaný, a přesto, že jeho návrhy jsou doslova dechberoucí, tak v Česku jeho butik nenaleznete. Většinu času totiž tráví v Paříži a v Čechách pouze vytváří oblečení na zakázku nebo spolupracuje s předními značkami. Příležitost, kdy si můžete jeho kolekce prohlédnout, je tedy velkolepý Prague Fashion Week.

Na jeho oblečení je vidět, že chce zvýšit sebevědomí žen, které v dnešní době tolik postrádají a bojí se extravagance, která by na ně mohla přitáhnout pozornost. Na letošním MBPFW opět překvapil svým smyslem pro styl a všichni sledující doslova seděli s otevřenou pusou a to nejen díky kolekci, ale celkové show, která byla ve stylu party.

Jakub má módu v krvi a pokaždé vás něčím překvapí. Podzimní kolekce kombinuje hned několik stylů, střihů, barev  a nápadů, které oživí a zvýrazní každou z vás. Jak je u něj zvykem spojovat sílu s nějakou další značkou, jako tomu bylo v minulosti s Pietro Filipi, tak i letos navrhl modely pro značku Bibloo, což je značka a internetový obchod s módou, kde si kousky od Polanky budete moct nakoupit i vy. Není to super? Modely poznáte dle nápisu „FAX OFF“, které jsou sakra cool a stylové. 

Přidat na Seznam.cz
FASHION FASHION WEEK PRAGUE FASHION WEEK JAKUB POLANKA

Související články

Fashion Week About You

ABOUT YOU FASHION WEEK V MILÁNĚ, CO SE CHYSTÁ?

Co je připraveno pro AYFW 2022 v Miláně? 17 módních přehlídek,  mezinárodní celebrity, jako je Heidi a Leni Klum, Alessandra Ambrosio, Michelle Hunziker, Khaby Lame, Lourdes Leon a další významné  osobnosti. Jednoznačně světová show.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Podzimní kolekce H&M na vlně trendy outdoorového oblečení

Podzimní kolekce H&M Fall Fashion 2021 je trendy a plná barev, ale zároveň v sobě nese praktické prvky outdoorového oblečení. Ideální záležitost pro chladnější a nepříznivé počasí.

Celý článek

Milánský týden módy v podání Max Mara, Jil Sander a Emporio Armani

Milán je meccou italské módy a také další metropolí, do které se přesouváme z Londýna na pokračování fashion weeku. Na jaké přehlídky se nejvíce čekalo, a co bylo naopak překvapením?

Celý článek

ALEXMONHART představuje svou podzimní novinku

O české značce ALEXMONHART jsme vám psali již několikrát a stále nás překvapuje svou neutuchající kreativitou a novinkami, se kterými přichází. 

Celý článek

Těhotenská móda: kde sehnat pohodlné, ale přesto stylové kousky?

Pokud se ráno přistihnete u otevřené skříně a přemýšlíte, co si dnes obléknete, v těhotenství je to snad ještě horší. To nám dá za pravdu asi každá nastávající maminka. 

Celý článek

Shackets. Košile nebo bunda? Jarní nezbytnost vašeho šatníku

Shackets je jedním z posledních trendů, který pohltil sociální sítě, ale také ulice všech velkých metropolí. Nechte se inspirovat a na jaro si pořiďte podobný kousek.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek